Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

A law firm <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/dilantin-cost-in-canada.pdf ">dilantin extravasation</a> Labor strikes have not been confined to GM in South Korea.On Friday, union delegates representing workers at the country'sbiggest carmaker, Hyundai Motor Co, voted to strike.Hyundai workers represented by the union will vote on Wednesdaywhether to go ahead with the strike or not. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=oxybutynine-order.pdf#latest ">oxybutynine order</a> Carousels got bigger and faster — going from man-powered to horse- and ox-powered. In the 1850s, a new technology changed amusements forever. “When they became steam-powered, they could go as big as they wanted and as fast as they wanted,” says Gitton. “So they put on ceilings, and walls, and mirrors. They started to become little palaces.” <a href=" http://www.valentineavoh.com/convert-oral-oxycodone-to-fentanyl-patch.pdf#poll ">fentanyl citrate iv dosage</a> “I did Kickass [sic] a month b4 Sandy Hook and now in all good conscience I cannot support that level of violence," he tweeted in June, referring to the shootings that killed 20 children and six adults at a Connecticut elementary school last December.  <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=acquista-cialis-nel-mondo#whip ">viagra chile</a> "Last week we were keen to get the message across that clearing places were available to Scots and that more universities were in the clearing system this year compared to last. Today&#039;s figures show thousands more finding places through the clearing system over the last week. <a href=" http://www.adstone.pl/a-doctors-order-is-125g-of-ampicillin.pdf ">order ampicillin online</a> "Iran&#039;s plutonium reactor adds to the time-line pressure. Once it begins irradiating uranium, which is scheduled for mid-2014, the radiation danger of bombing it puts the military option beyond consideration. The date of the Arak reactor going online will present a deadline for a diplomatic breakthrough."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

A jiffy bag <a href=" http://www.mca.ie/buy-albuterol-online-cheap.pdf ">albuterol 5 mg dose</a> Centrica said that Bounce had a "leading internet-based platform for marketing innovative products to customers and servicing their accounts", which would significantly reduce its costs in acquiring more customers. <a href=" http://www.saretas.org/index.php/testoforce-testosterone-booster.pdf ">testoforce testosterone booster </a> Apart from personal computers, analysts say arch-rival HPalready outpaces Dell in key areas of the industry includingnetworking and storage. HP is also making strides intoenterprise computing, catching attention with its just-launchedMoonshot micro-servers, intended to save on power and costs forcorporations. <a href=" http://www.promoteabook.com/order-aralen.pdf ">order aralen </a> "Israel doesn't give a lot, and that's why people are leaving. This is a result of pettiness, small-mindedness and people who can't think big," Levitt's spouse, Rinat, told Army Radio. Warshel's wife, Tamar, said her husband didn't receive tenure in Israel, "and that's why we had to leave". <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-clomid-50mg-online.pdf ">order clomiphene citrate</a> Britain's top accounting watchdog has decided not tocontinue with a long-running probe examining the auditing ofcommissions paid by BAE Systems, claiming it would haveto delve too far back into the past. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/micardis-40-mg.pdf#sentiments ">micardis telmisartan</a> In advancing these arguments, Hastings takes on two foes: first, revisionist historians such as Cambridge&rsquo;s Prof Christopher Clark who have recently sought to exculpate Germany and put tiny Serbia in the dock as the chief villain, for organising or conniving in the assassination of Austrian Archduke Franz Ferdinand at Sarajevo &ndash; the spark that gave Vienna and Berlin a perfect excuse to set off the conflagration.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).