Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Thanks funny site <a href=" http://www.wildfirerhc.org/purchase-estrace-cream-online.pdf#gift ">buy estradiol patches online</a> This comes from our ad serving technology and is used to track how many times you have seen a particular ad on our sites, so that you don't just see one advert but an even spread. This information is not used by us for any other type of audience recording or monitoring. <a href=" http://www.edna.eu/en/meloxicam-15-mg-pill-283#much ">costo de misoprostol en farmacias del ahorro walmart</a> Deputy assistant commissioner Maxine de Brunner says: "I apologise unreservedly for Simon Harwood&#039;s use of excessive and unlawful force which caused Mr Tomlinson&#039;s death and for the suffering and distress caused to his family as a result." <a href=" http://www.cancerprostata.org/bactrim-mg-dosage.pdf ">average price of bactrim</a> In one instance, the compensation committee paid out $9.7m to a construction company based 200 miles away from the coast of Alabama, which had its best-ever year in 2010 when the disaster struck, BP said. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-tartrate-purchase-mp3.pptx ">buy metoprolol succ er mg price</a> "Weakness concentrated in the Brazilian real and Indian rupee makes sense, as these are current account deficit economies with limited ability to defend their currencies," said Bank of Singapore&#039;s chief economist Richard Jerram. <a href=" http://freaktab.com/metaxalone-kidney.pdf#belfry ">skelaxin urine drug test</a> Last year, MacFarlane, the creator of animated sitcom"Family Guy," got mixed reviews for his song and dance routines,including one about on-screen female nudity, and jokes that wereoften aimed at the expense of the biggest stars in attendance.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm interested in this position <a href=" http://www.asopymes.com/cardura-8-mg-etken-madde.pdf ">cardura e 10 tds</a> The volume of crude imports rose in July to a record highas Sinopec, the country’s largest refiner, cut maintenance plansby 40 percent in the third quarter, today’s figures showed. Theoil’s $19.4 billion value accounted for 11.5 percent of totalimports, compared with 11.1 percent in June. China also imported74 aircraft in July, up from 58 a year earlier. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/atorvastatin-20-mg-price-costco.pdf ">atorvastatin patent expiration</a> “They are cleaning up the car wash industry by insuring that workers are treated with dignity and have a voice on the job. What a powerful message that is for all low-wage workers in New York City.” <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-desyrel-online.pdf ">order trazodone online</a> And, throughout, there&rsquo;s a frontier feel. The sea and in-town beaches, all six miles of them, are right there. Everywhere else, development cedes to wilderness in the turn of a horse&rsquo;s hoof. This is the cowboy country of the Petite Camargue, its dunes and reeds, marshes and scrub more suited to bulls and flamingos than humans. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/alsigra-25.pptx#affray ">alsigra 100 side effects</a> Michelle Trachtenberg plays Oswald's wife, Marina. She said about 80 percent of her dialogue in the movie is in Russian and she learned that, like many people at that time, she was a big fan of President Kennedy. <a href=" http://greentechnic.hu/is-diflucan-used-to-treat-thrush.pdf ">diflucan not working my yeast infection</a> Before the San Diego City Council's closed door vote, it held a public hearing, which included a testimony from one of Filner's accusers, his former deputy campaign manager Laura Fink, who urged him to resign.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).