Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to send this letter by <a href=" http://www.icbonline.org/generic-women39s-rogaine-testimonials.pdf ">cost of rogaine per month effect</a> The court's order on Tuesday said Justice Elena Kagan is taking no part in the case. As is customary court practice, she did not give a reason. Kagan has been sitting out administration disputes from when she served as U.S. solicitor general, before her August 2010 Supreme Court appointment. <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=le-dossier-viewtopic-t-21513-cialis ">cialis low cost prescriptions</a> MUFG is unlikely to approach Temasek any time soon as justthis month it made a $5.6 billion bid to buy Thailand's Bank ofAyudhya Pcl. The Japanese lender, however, may still beinterested in Indonesia, a source with knowledge of MUFG'sstrategy said. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/is-100mg-of-trazodone-safe.pdf ">desyrel recreational us</a> Ultimately, it&#8217;s far too easy to get caught up in the &#8220;business model&#8221; question, and thereby lose sight of the much more important question of who&#8217;s doing the best journalism. NSFWCorp is producing great stuff, as is Business Insider, as is the New York Times. All three of them look as though they&#8217;re going to find a way to make that journalism pay, which is fantastic. And here&#8217;s something else they all have in common: if one of their writers finds a great story, and needs to spend a lot of time deeply reporting it before it can be published, all of them will make sure that can happen. When it comes to what matters, it turns out that profound differences in business models make much less difference than you might think. <a href=" http://www.ext.fi/buy-clindamycin-gel-for-acne.pdf ">where can i buy clindamycin phosphate topical solution</a> Continuing its push down market, TalkTalk also introduced a new £2.50 per month, broadband-only package on Wednesday, also aimed at lower-income households and the growing numbers who do not use their home phone line. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/buy-cheap-levothyroxine-online.pptx ">cheap levothyroxine </a> BERLIN, Sept 22 (Reuters) - German voters looked set to handAngela Merkel a third term on Sunday in the first nationalelection since Europe's debt crisis erupted four years ago butmay force her into a coalition with her leftist rivals andcatapult a new anti-euro party into parliament.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Whereabouts in are you from? <a href=" http://vonfluestudio.com/clomiphene-pills-order.pdf#registration ">buy clomid 100mg twins</a> “I made that choice right there and said, ‘I do not want to be this person anymore,’” he said. “You have to find that moment in your life – that moment of clarity – and say, ‘Is this who you want to be the rest of your life, or do you deserve more?’ I decided I deserved better.” <a href=" http://www.a3xd.pl/?repl-pharma-vigora-user.pptx#bottle ">repl pharma vigora user</a> But unlike Monroe, Lindsay Lohan lives in an era where there isn’t a studio system to protect an young actress — but there is an Internet to make sure most of the world catches every single misstep. <a href=" https://www.citis.com.br/late-period-negative-pregnancy-test-when-taking-clomid.pptx ">can i order clomid online it over the counter in canada</a> Researchers tested the kids' recall later that same day and the following day, and found the nappers remembered about 75% of what they had learned in the game  a full 10% better than the kids who went without a nap. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/much-does-amerge-cost.pdf ">amerge prescription</a> PeterMax Miller, a pharmaceutical marketing ethicist at the University of Colorado in Denver and a former executive at a Johnson & Johnson competitor, said he saw the math — and the morality — differently. First, do no harm. <a href=" http://theclocktowernyc.com/manforce-50-mg-sildenafil-citrate-pills.pdf ">manforce condoms in bangalore</a> To make the photon stick together, the researchers took atoms of rubidium and put them into a vacuum chamber. They then fired laser beams at the rubidium to cool it within a hair of absolute zero, or about -460 degrees Fahrenheit. After that they fired another, weaker laser into the cloud. The second laser was so weak that only a single photon at a time went in.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).