Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm sorry, she's <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/lamisil-prices-tablets-day.pdf#shorter ">terbinafine zhejiang</a> As a hint of the fights to come, Synder said Apple intended to oppose certification of a class action brought by consumers, citing recent major U.S. Supreme Court rulings that have limited the ability of plaintiffs to litigate as a group. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/suhagra-100.pptx#fang ">suhagra 100 reviews</a> Inside the Granite Mountain Hotshots' station house in Prescott, in his first visit only weeks after the catastrophic loss, McDonough felt at ease -- enough to reveal his deep pain over not being with his friends, who were all like family to him, when they died in their boots. <a href=" http://spaen.co.uk/low-cost-viagra-big-discount/#superfluous ">675 buy levitra</a> Facing public anger over the government shutdown, HouseRepublicans have adopted a strategy of voting piecemeal to fundsome popular federal agencies - like the VeteransAdministration, the National Park Service and the NationalInstitutes of Health - that are partially closed. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-cymbalta-online.pdf ">purchase generic cymbalta </a> Macfarlane said Catton's youth did not influence the judges, and Catton said she felt "honored and proud to be living in a world where the facts of somebody's biography doesn't get in the way of how people read their work." <a href=" http://www.laragh.com/what-are-atarax-25mg-tablets-used-for.pptx ">hydroxyzine hcl 10mg for anxiety</a> Katarina is right to eat regular nutrient-dense foods to fuel her body. The variety of events in the heptathlon means she needs to balance carbs and protein foods for endurance, fast reactions, strength and flexibility. It&rsquo;s quite a tricky combination. I suspect she&rsquo;ll need to eat a lot more than this once she is in full training; some elite athletes need 6,000- 8,000 calories per day.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to tell you about a change of address <a href=" http://icnc.co.nz/ibuprofen-acetaminophen-fever.pdf#ray ">what is the dosage for ibuprofen for infants</a> The Senate, as expected, passed on Friday a straight-forwardemergency-funding measure to keep the government running throughNov. 15, after stripping out Republican language to end fundingfor the 2010 healthcare law known as Obamacare. <a href=" http://www.scotland2000.com/bimatoprost-order-online.pdf#forcible ">bimatoprost ophthalmic solution 0.03 buy in canada</a> On Friday, Thai newspapers reported that the board of CATTelecom had approved a plan to purchase mobile towers from BFKT(Thailand), which has 5,000 such towers worth an estimated 14.5billion baht ($466.54 million). <a href=" http://drakeed.com/target-coupon-alli.pdf ">where can you buy alli</a> Nevertheless, the refusal last Thursday by a Chinese airline to let the two teenage female archers board an aircraft bound for China, where they hoped to take part in a competition, underscored the sensitivity of the border dispute. <a href=" http://feeny.nl/where-can-i-buy-tetracycline-online.pptx#teenagers ">where can i buy tetracycline for acne</a> She's Hollywood's golden girl with a super sexy twist. Miley Cyrus stripped down to nothing but a ripped pair of jeans and an elaborate gold neckace for her shoot with Maxim magazine. "It feels amazing to be No. 1," she told Maxim on the honor. "Especially because it was voted on by the fans. I have the best fans in the world!" "It's every woman's fantasy to be told she's No.1 on Maxim's Hot 100," she added. "So crazy!" <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/generic-sumatriptan-injection.pdf#subjected ">imitrex off label uses</a> As part of the negotiations Monday night, Mr. Ackman asked that he be released from all legal liability, a request the board refused, other people familiar with the situation said. The two sides instead were putting the final touches on an agreement Tuesday in which both parties agreed not to sue each other, the people added.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).