Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/zyban-price-uk.pdf#hypothesis ">bupropion uk 2012</a> According to the FERC's ruling filed late Friday, Seaway hadproposed tariffs of $3.82 per barrel for light crude and $4.32for heavy crude, after reversing the line in 2012 to flownorth-to south in an attempt to allow shippers to drain a glutof crude oil at the Cushing, Oklahoma storage hub. <a href=" http://www.alantyers.com/zyprexa-reviews-yelp.pdf#too ">zyprexa online the uk</a> All told, the LMC is a mere 163,000 light-years away from the Milk Way -- a stone's throw on a cosmic scale. As a result, astronomers are able to study it in far more detail than more distant systems. In fact, the LMC represented a major motivating factor for the building of telescopes in the southern hemisphere, which eventually led to the establishment of the ESO over 50 years ago. <a href=" http://www.mca.ie/cheapest-effexor-online.pdf ">purchase effexor xr 225 mg</a> In the end, Alonso moved his solar panels to a friend's house deep in the Spanish countryside. This was far enough from the nearest mains supply to be exempt from the stipulation that panels must be hitched up to the grid. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/escitalopram-oxalate-20mg-side-effects-forum.pdf ">does citalopram lower your heart rate xbox</a> A victory Sunday would give Abe's Liberal Democratic Party and junior partner New Komeito control of both houses of parliament — an elusive goal for the government in recent years — making it easier to pass legislation at a time when Japan faces huge structural challenges, including a rapidly graying population and a bulging national debt. <a href=" http://www.a3xd.pl/?priligy-30-mg-oder-60-mg.pptx "></a> "The surprisingly weak June exports show China's economy isfacing increasing downward pressure on lacklustre externaldemand. Exports are facing challenges in the second half of thisyear," said Li Huiyong, economist at Shenyin & Wanguo Securitiesin Shanghai.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Would you like to leave a message? <a href=" http://www.careercadence.com/buy-celexa-20-mg.pdf#furs ">celexa discount program</a> There were 3,169 single-family homes that were flipped in the D.C. region the first six months of this year. The average purchase price for a house that was going to be flipped was $403,441 &mdash; fourth highest in the country, behind only San Jose, San Francisco and Ocean City, N.J. <a href=" http://www.rodyb.com/can-you-buy-nexium-in-mexico.pdf ">buy nexium esomeprazole online </a> The end result was a shift out of equities and toward safehavens including the yen, Swiss franc and some sovereign debt.U.S. Treasuries also benefited from a view that the economicdamage done by a government closure would be yet another reasonfor the Federal Reserve to keep interest rates low for longer. <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-sinequan-xerophthalmia.pptx ">doxepin low dose yaz</a> And in terms of toxoplasmosis, which is a parasitic infection that can cause birth defects, when I looked at the data on this, there's actually no evidence that women who clean the cat litter box or have cats are more likely to get this, but I do see some links between doing a lot of outdoor gardening and having this infection. There are all kinds of animals that might poop in your garden. Not just cats. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/buy-ondansetron.pdf#spree ">purchase ondansetron online</a> Avonte Oquendo, a 14-year-old autistic boy, has been missing for more than a week. His family says that he has a fascination with the subway, which prompted a series of underground searches last week. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/pioglitazone-hydrochloride-and-metformin-hydrochloride-tablets.pptx ">actos generic launch date owner</a> In another lawsuit, the government last month released another ruling by the same 11-member court that found some of the NSA's email collection practices were unconstitutional because they scooped up tens of thousands of emails between Americans.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).