Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

International directory enquiries <a href=" http://www.acercas.com/?can-you-get-high-off-trazodone-150-mg.pdf#monstrous ">does trazodone hydrochloride get you high</a> That assertion is the product of five years of work, much of it with Swedish researcher Therese Wallin. We found strong and, at times, compelling evidence, that belonging to a multi-child family has benefits. <a href=" http://www.markolukac.com/silodosin-rapaflo.pdf ">rapaflo generic release date</a> The Giants don’t expect to deal Nicks, according to one source who has spoken to a member of the front office, but they have indicated a willingness to listen to offers for the receiver or any veteran player. There was even a report over the weekend that the San Francisco 49ers (who are without Michael Crabtree and Mario Manningham) and the Atlanta Falcons (who have been playing with a gimpy Roddy White and just lost Julio Jones) are interested in seeing what the Giants are willing to do. <a href=" http://realeconomylab.org/where-to-buy-lean-muscle-formula-in-singapore.pdf#pepper ">power precision lean muscle formula 100 nitrous oxide</a> The service's losses are largely due to a decline in mail volume and a congressional requirement that it make advance payments to cover expected health care costs for future retirees. About $11.1 billion of last year's losses were due to payments it must make for future retiree health costs. <a href=" http://www.it-projektai.eu/?order-strattera-online.pptx ">strattera mood disorder </a> Lomography&#8217;s version would retain the signature visual style but also offer up mounts for Canon EF- and Nikon F-compatible cameras, along with a very bring f/2.2 maximum aperture, which beats the classic Petzval&#8217;s by at least a full stop. It also has terrific color saturation and high contrast, according to Lomography, and is very sharp in the in-focus area. Vignetting is also intentionally quite noticeable with the Petzval, for an art-house effect. <a href=" http://sinestezia.com/purchase-topamax-weight-loss.pptx#blob ">purchase topamax online</a> The study, by Steven Joniau, MD, PhD, of the University Hospitals Leuven, Belgium, and colleagues included 344 men who underwent RP with pelvic lymph node dissection for Gleason 8-10 disease. The men had a minimum of 10 years of follow-up.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I've been made redundant <a href=" http://www.prodental.com/?drugs-r-us-operates-a-mail-order-pharmaceutical-business-on-the-west-coast-the-firm-receives-an ">most commonly abused prescription drugs</a> Secret documents provided by leaker Edward Snowden show that the National Security Council has been sifting through millions of contact lists from personal email and instant messaging accounts worldwide. Here, Snowden speaks during a presentation ceremony for the Sam Adams Award in Moscow on Oct. 11. <a href=" http://lucyhale.com/nexium-discount-card-2015.pptx ">nexium esomeprazol 40 mg prospecto</a> Many of the places, stories and lives lived by New Yorkers who have come before us are still alive and well, but locked in photography archives. Check out these photos that blend places in New York Ci... <a href=" http://janematthewsdesign.com/zyprexa-euphoria.pptx ">zyprexa zydis doses</a> IBM has successfully appealed its loss in the contest, stalling it for now. But the episode highlights how Amazon is evolving from an online retailer into a competitive provider of information technology and services to big companies, and government bodies. <a href=" http://sabrinacarpenter.com/advil-ibuprofen-tablets-gluten-free.pptx ">can you buy 800 mg ibuprofen</a> The cargo plane, an Airbus A300, clipped trees and nearly hit a house before plowing across about 200 yards of empty field well short of the Birmingham-Shuttlesworth International Airport, the NTSB has said. <a href=" http://uff-fau.org/vicks-nyquil-cough-high.pdf ">vicks nyquil liquicaps directions</a> The index has back-tracked since hitting 13-year highs inMay and is 5.6 percent off that level as investors wait forcorporate earnings, which are still in downgrade territory, tocatch up with the index's re-rating. The FTSE 100 trades on a12-month forward price-to-earnings ratio around 13 times, aboveits 10-year average.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).