Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Canada>Canada <a href=" http://www.hortidiveio.it/dextromethorphan-polistirex.pdf#chart ">how much dextromethorphan will get you high</a> Sexual mores provoke frequent debate in the majority Muslim but constitutionally secular country. There are relatively few sex shops, even in major cities, although in parts of Istanbul those that do exist advertise themselves with neon signs. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/nexium-discount-program.pdf#burden ">nexium discount program</a> He concluded that although the information gathered through third-party affiliates "enhances the online user's experience and allows targeted advertisements, which support a free business model," many of these data-mining methods can compromise a user's privacy and "are insufficiently addressed in current legislation and regulations." <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-naproxen-sodium-online.pdf ">where can i buy naproxen in uk</a> The good news is that Turkey’s recent economic success — much of it abetted by Erdogan’s policies of the past decade — doesn’t allow for Erdogan’s autocratic streak to do damage to Turkey’s economic vibrancy or the architecture of its political system. Erdogan lacks the ability to turn Turkey into a dictatorship even if he wanted to; correspondingly, the protesters are not out to topple the government. The country remains too democratic and too rich to go the path of its neighbors that succumbed to the Arab Spring. It is more similar to the United States than it is to neighboring authoritarian regimes: The people who run for office may have authoritarian proclivities — many American politicians certainly do, too — but that doesn’t mean they can suspend the rule of law. <a href=" http://www.momroad.com/can-you-buy-amoxicillin-over-the-counter-in-spain.pdf#ascertained ">how much does amoxicillin cost uk</a> Miss White told how she witnessed her friend's disappearance from the hotel. She said Miss Jones, who she claimed had threatened to run away in an argument with her mother the previous night, spent much of the day on her phone. <a href=" http://www.novacast.se/cost-of-damiagra-drops.pdf#services ">damiagra drops online</a> The Commission is conducting a parallel "fitness check" foraluminium, which is likely to result in an "action plan" beforethe year end, though aspects of the steel plan already nowextend to industries like aluminium. (Reporting by Maytaal Angel; Additional reporting by Francesco;Editing by Anthony Barker)

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I came here to work <a href=" http://www.leivaliit.ee/glycomet-500-sr-benefits.pdf ">glycomet 1gm tablet</a> WalesOnline is part of Media Wales, publisher of the Western Mail, South Wales Echo, Wales on Sunday and the seven Celtic weekly titles, offering you unique access to our audience across Wales online and in print. <a href=" http://www.prodental.com/?skin-care-prescription-drugs ">discount pharmacy gr</a> &#8220;LLCD is designed to send six times more data from the moon using a smaller transmitter with 25 percent less power as compared to the equivalent state-of-the-art radio [RF] system,&#8221; said Cornwell. &#8220;Lasers are also more secure and less susceptible to interference and jamming.&#8221; <a href=" http://www.endcyberbullying.org/imigran-fdt-50mg.pptx ">sumatriptan 50 mg tablet</a> Abu Shadi said Egypt's current stocks of wheat were enough to last until November 25 adding that after the arrival of 480,000 metric tons purchased this month, Egypt would have stocks to last until the end of the year. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?amitriptyline-endep-25mg-asthma-232#lay ">40 mg celexa for ocd</a> There are 4,000 people directly employed by Reading University and many more depend on its spending power. The university and its staff and students are worth an estimated £1.78m every single day to the local economy. <a href=" http://icnc.co.nz/effexor-costs.pdf ">effexor xr online prescription</a> A Euromonitor survey from 2011 showed that three-quarters ofU.S. and British consumers expressed a strong interest infinding bargains, with a majority of Brazilians, Germans andFrench also keen on a good deal, while fewer than half ofIndians, Chinese and Japanese were bargain hunters.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).