Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

A few months <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/achat-tadacip.pdf ">tadacip germania</a> Biton was also at the center of an investigation into millions of dollars that were embezzled from his former associate, Rabbi Yoshiyahu Yosef Pinto, a one-time spiritual adviser to then-Rep. Anthony Weiner and NBA MVP Lebron James. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/olanzapine-insomnia.pdf ">zyprexa 5 mg para que sirve</a> For the fourth quarter of 2012, for instance, the totalvalue of building work commenced was revised up by A$1.2 billion($1.1 billion) in inflation-adjusted dollars. That alone wasequal to 0.3 percentage points of gross domestic product (GDP)in the quarter. <a href=" http://iacs.org.br/where-can-i-buy-xenical-online-in-the-uk.pdf#infection ">buy xenical online australia no prescription </a> Of the 61 victims, 24 between the ages of seven and 17 were sexually exploited online. The majority of victims were between the ages of 13 and 15, but at least four were under the age of three, officials said. Forty-two were girls, 19 boys. <a href=" http://greentechnic.hu/omeprazole-prilosec-same.pdf#measure ">prilosec coupon code</a> "The show is tough-minded," he continued. "The character [of Ironside] is a tough-minded character and that&#39;s going to evoke that moment when our perception of police and police drama changed." <a href=" http://www.myh.org.uk/cheap-accutane-for-sale-online-mba.pdf ">cheap accutane for sale online html</a> What is cyclospora? This nasty, one-celled protazoan often is found in fresh produce, and can hit victims with debilitating symptoms, including diarrhea, nausea, cramps, and bloating, as well as considerable fatigue. 

2rand[0,1,1]

27.5 2017

One moment, please <a href=" http://jeremyjon.es/mandelay-without-condom.pdf#timber ">buy mandalay</a> After the financial crisis, prosecutors dusted off a 1980s law &mdash; the Financial Institutions Reform, Recovery and Enforcement Act &mdash; to pursue wrongdoing, said Jeffrey Manns, a law professor at George Washington University. Prosecutors used the law in the Countrywide case. The law was passed after the savings and loan crisis and allows the government to more easily prosecute for fraud that affects federally insured financial institutions. <a href=" http://drakeed.com/elavil-dose-for-nerve-pain.pdf#accidental ">how much does elavil cost at walmart</a> "I made a mistake when I did X, but I didn't make a mistake when I did Y and Z," Sheinkopf said. "What he did positive vs. the mistakes he did make. 'He's going to do things for us and that's how he's going to win that race.'" <a href=" http://drakeed.com/uses-for-lamictal-medication.pdf#jake ">lamictal 100 mg tablet</a> “Our basic objective will be the destruction of Israel. The Arab people want to fight . . . The mining of Sharm el Sheikh is a confrontation with Israel. Adopting this measure obligates us to be ready to embark on a general war with Israel.” – Nasser, May 27, 1967 <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-nitrofurantoin-monohydrate.pptx ">macrobid 100mg buy online</a> "This is a slap in the face to those that believe in justice in this country," said Al Sharpton, the Baptist minister and civil rights activist who help draw attention to the Martin case after police initially released Mr Zimmerman without charge, causing an outcry. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/zithromax-buy-online-uk.pdf#equipment ">order azithromycin uk</a> The Toronto Film Festival&#039;s opening night party was an enjoyable if slightly rum do. Held partly on the street and partly in a shopping mall, it felt like several shindigs at once, united by a vaguely British theme.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).