Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

On another call <a href=" http://realeconomylab.org/does-gynexin-cream-work.pdf#waistcoat ">gynexin cost in india</a> The third-largest U.S. bank is getting its house in order after years of management problems forced it to seek three U.S. bailouts in 2008 and 2009. Current Chief Executive Michael Corbat and predecessor Vikram Pandit cut risk-taking in its trading businesses, hired selectively in safer areas like investment banking, and scaled back in markets where the bank had few growth opportunities. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/buy-prozac-online-uk.pdf ">prozac medicinale wikipedia</a> “Living in London was a deliberate choice,” she says. “It gave me the opportunity to return to theater and thrive in my element. I’ve sought out solid projects, and been lucky enough to find them.” <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/order-finasteride-uk.pdf#boat ">buy cheap finasteride uk</a> Just imagine if bio-technology allows humans to live centuries and Casto gets to serve his full thousand year term. Oh, that's right, when he asks to be let out at the end of a millennium, the warden will say, "Didn't you read your sentence? It's life PLUS a thousand years. Didn't say how long your initial life was." <a href=" https://www.autoprofi.cz/ampicillin-500mg-uses-tac-dung-gi.pptx#doubtless ">ampicillin 500mg for sinus infection ohio</a> However DavidNainkin, Stephens' coach, told “USA Today” that what had happened was"unfair". He accused Azarenka of “cheating within the rules” andadded: “It was unsportsmanlike. I don't think you should be able to leave thecourt before the opponent serves for 10 minutes for whatever reason. You'dbetter have something pretty good. I think there's a grey area in the rule bookthat shouldn't be allowed.” <a href=" http://www.markolukac.com/procerin-discount.pdf ">procerin buy india</a> An Italian senator has sparked outrage after he compared the country’s first black government minister to an orang-utan, with Prime Minister Enrico Letta calling the comments “unacceptable” and “beyond every limit”.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm about to run out of credit <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/cabergoline-05-dosage ">buy cabergoline canada</a> Arrange support and do not be afraid to ask for help when you need it. Until recently my husband travelled every week and even in his new role he still works long hours, so I am the primary carer of our children Monday-Friday. For me good childcare is crucial as it allows me to be able to work when I am at work and not to worry about life at home. <a href=" http://fotoburobrabant.nl/gr8test-review.pptx ">gr8test supplement review</a> “There’s a lot left in the tank. I think the tank is full again,” Rivera said. “It happens every year. You just have to make sure you stay on top of your game. It’s not something that you just turn the switch and there it is... I’m no exception.” <a href=" http://www.welaunch.co.uk/buy-propranolol-inderal-online-uk.pdf ">how much does propranolol cost uk</a> “I think I tore out a socket early, like the fourth round,” Berto claimed. “My right shoulder; that’s why I kept using my left. I couldn’t really use it. But, like I said, I’m a warrior at the end of the day. No matter what happens.” <a href=" http://www.wildfirerhc.org/generic-floxin-ear-drops.pdf#restriction ">levofloxacin 500 mg online</a> "And, remember, every one of these pictures is a crime scene and they're getting results. I think it's wrong that they should get results and we need to have very, very strong conversations with those companies about saying no, you shouldn't provide results for some terms that are so depraved and disgusting, I can't even say them on your show. <a href=" https://www.loket.nl/neurontin-400-mg.pdf ">neurontin gabapentin 300 mg kapsul</a> Another Allerca customer told "The Lookout" team that he was still waiting for his cat despite purchasing it years ago. He recounted wiring Brodie $4,000 in October 2008, "and he scheduled a delivery date one or two weeks later and the cat did not arrive, and he scheduled another delivery date for the cat one or two weeks later and the cat did not arrive."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).