Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

On another call <a href=" http://radiocfxu.ca/?diflucan-cheap-order-online.pdf ">diflucan cheap order online</a> U.S. prosecutors last month charged two former owners ofColorado-based Jensen Farms, brothers Eric and Ryan Jensen, withsix counts each of introducing adulterated food into interstatecommerce tied to shipping tainted melons to out-of-state marketsin 2011. <a href=" http://passporttoeden.com/purchase-acyclovir-800-mg-online.pdf#reproduce ">purchase acyclovir 800 mg online</a> Asked whether it was the calf or hamstring – Rodriguez has played with injuries to his right calf and left hamstring recently – Girardi replied, “He just told me his legs weren’t great and he was going to go take care of them and I said, ‘OK, go take care of them.’” <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/omeprazole-order-online-uk.pdf ">omeprazole otc price uk</a> When the move is officially made, it will clear a roster spot for linebacker Jon Beason, whom the Giants' acquired on Thursday night. That trade will become official, according to several NFL sources, when and if Beason passes a physical on Friday. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/sumatriptan-mail-order.pdf ">buying imitrex in mexico</a> Prosecutors that day filed a parallel civil forfeitureaction against the firm, seeking penalties for money launderingand arguing illegal profits the firm allegedly reaped frominsider trades had tainted the assets with which they werecommingled. <a href=" http://www.cancerprostata.org/esomeprazole-40-mg-generic.pdf ">esomeprazole magnesium 40 mg capsule delayed release(e.c.)</a> That’s exactly how the former MVP came back to play = like he never left! He proved to have the same speed and drive, attacking the basket when needed, and getting his teammates involved with his high energy and high impact style of play. He proved to do well with his time recovering from his torn ACL injury, showing more strength and power finishing at the rim with full contact. He even gave us a dunk in the third quarter, proving that he still has the same moves.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

What company are you calling from? <a href=" http://www.tdic.it/arcoxia-120-mg-price.pdf#thicket ">cat costa o cutie de arcoxia</a> In the interest of plain language &ndash; whether driven by government mandate or voluntary industry compliance &ndash; employees and retirees with 401(k)s and individual retirement accounts would be better off with clear answers to practical questions. Here are 10 basic retirement plan questions that merit clear and helpful answers, and some tips about trends and where to find answers. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/how-much-does-it-cost-accutane-work.pdf ">cost accutane treatment short</a> After London 2012, the first day back in the pool at Swansea&rsquo;s Intensive Training Centre, saw Carlin venture straight into the distance lane to get herself into the best possible shape. A quarter of a century on from Evans&rsquo;s dominance, you sense that McAllister clearly relishes Carlin&rsquo;s lane decision. <a href=" http://atomsystem.com/order-synthroid-online.pdf#doubted ">buy levothyroxine 50 mcg uk</a> Once in the house, Cuyahoga County prosecutor Tim McGinty said in a sentencing memorandum, Castro kept them chained and locked in upstairs rooms or subjected them to "the cold of the basement and the heat of the attic as punishment techniques." <a href=" http://www.iambicdream.com/vigostren-reviews.pptx#unfit ">vigostren reviews</a> He said: “Project Hawker 2013 is all about commemorating the 100th Anniversary of the attempt by the great Australian pilot Harry Hawker accompanied by his mechanic Harry Kauper, to fly a Circuit of Britain. “When they visited in 1913 there were tents on the southern shore at Cromarty for the Naval Air Station and this is where Harry Hawker brought the Sopwith Waterplane ashore. I’ve actually seen old film footage of him arriving so I am really looking forward to marking the 100th anniversary with a visit to the Cromarty Firth.” <a href=" http://www.autoempleo.net/amitriptyline-dosage-mgkg.pdf ">endep 10 amitriptyline hydrochloride</a> While 44% of curvy women said they enjoy dressing up for special occasions, an equal number admitted that they "dread having to find a suitable outfit but do my best to put together something that's suitable."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).