Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/acyclovir-buy-online-canada-ulcers-544 ">paxil cost walgreens</a> Stevens, 50, is an ordained minister who recruits former prostitutes to make oils, lotions and lip balms that are sold in hundreds of stores across the country. The products are also sold at Whole Foods. <a href=" http://lafrusleria.com/es/does-dapoxetine-work-for-premature-ejaculation ">dapoxetine curitiba</a> Kevin Siegrist comes in to face Ortiz, a move by Matheny that makes little sense because it is giving Big Papi a look at the Cardinals' top lefthanded reliever in an extremely low-leverage situation. Ortiz lowers the leverage of the situation going forward by hitting the first pitch over the right-field wall to make it 7-0. The Red Sox have thoroughly and mercilessly punished every mistake the Cardinals have made. As it happens, 7-0 is also the score of the last World Series opener to end in a shutout—the Reds over the A's in 1990, the start of a sweep. Napoli flies out to end the inning. <a href=" http://www.valentineavoh.com/fentanyl-lozenges-prescribing-information.pdf ">fentanyl citrate injection cost</a> They can also extend their pension benefits to a spouse after they die by opting for smaller monthly pension checks, said Don Taylor, president of the Retired Detroit Police and Firefighters Association. The amount the payments are reduced by depends on the spouse's age. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-vytorin.pdf ">buy vytorin online</a> Analysts count his government’s completion of a full term in a hostile political environment to his credit, as well as his strong stance against Islamic militancy. However, economic mismanagement and a failure to tackle the country’s energy crisis hurt Zardari’s popularity, they say. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/nexium-40-mg-tablets-buy.pdf#celebration ">nexium sales figures</a> Rest assured, the new disc offers some key sounds and sensibilities the band never would have found in its early-’90s breakthrough days. But mainly it pays homage to Pearl Jam’s core style, proving it to be remarkably durable and fresh.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

In tens, please (ten pound notes) <a href=" http://www.tdic.it/generic-for-avapro.pdf ">avapro price comparison</a> Germany will offer up to 2 billion euros of 30-year paperwhich market participants expect to go smoothly with investorsenticed by a 50 basis point back-up in yields from early Maylows of just over 2 percent. Month-end related buying was alsoseen supporting demand for the sale. <a href=" https://www.ivanexpert.com/taking-clomid-during-cycle.pdf#admire ">do you need a prescription to get clomid</a> "We put in a lot of effort in our days off to make the changes necessary to the boat and review our crew work," Oracle grinder Shannon Falcone said on Sunday. "I feel really comfortable with where we are." <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?low-dose-lisinopril-hctz.pdf ">lisinopril 20 mg hctz 12.5mg</a> To some degree Sofa.com was a reaction against all things food, recalls Mr Blacker. &ldquo;We were looking for a business where the basket value was considerably higher than a takeaway meal,&rdquo; he explains. &ldquo;Every time we set up a new kitchen at Deliverance, it cost us £500,000. We wanted something that was less capital intensive.&rdquo; <a href=" http://jeremyjon.es/order-valetra.pdf ">buy valetra online</a> Italy's borrowing costs hit a three-month high at an auction of 10-year bonds on Friday, while the premium investors demand to hold Italian government debt rather than German paper widened to about 267 basis points from under 250 at the start of the week. <a href=" http://greentechnic.hu/erythromycin-500mg-price.pdf#nonsense ">where can i buy erythromycin tablets</a> But as the walls of baseball justice are closing in on him, he has to know there is nowhere to turn now, no one other than his lawyers and handlers to still stand by him. Among the rank-and-file major league players, other than maybe Robinson Cano, with whom he shares a mutual association with Jay-Z, he has zero supporters. For it is the players themselves who have forced this issue; told their leadership, executive director Michael Weiner and his lieutenants, they want a clean game and those who continue to try to beat the system punished and, when merited, punished severely.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).