Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I love this site <a href=" http://www.siteup.org.uk/clomid-purchase-no-prescription.pdf ">where to purchase clomid online</a> That's because Facebook on Tuesday said it had adjusted its News Feed algorithm to show users older content they may have initially missed but is still popular and generating Likes as well as comments. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-weight-gain-wikipedia-not.html ">zoloft 300 mg vyvanse</a> If five Arab nations had not attempted to annihilate the comparatively tiny State of Israel in 1967, then the Arabs would still be in full control of the territories they lost as a result of the 1967 war. <a href=" http://instadashapp.com/buy-albuterol-inhaler-online.pdf#privately ">where can i purchase albuterol</a> Lew has been sounding the alarm on the debt limit for months, warning Congress that he must be given more borrowing authority or else risk the prospect that the United States may not be able to pay all its bills. <a href=" http://www.colorconsentido.com/malegra-wiki.pdf ">que es malegra</a> Birmingham was strictly segregated at the time of the bombing, which occurred as the city's schools were being racially integrated for the first time. The all-black 16th Street Baptist was a gathering spot for civil rights demonstrations for months before the blast. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/clomid-where-to-buy-online.pdf#commotion ">clomid to buy online uk</a> Even though many of the CEOs believe federal spending isexcessive and a large budget deficit puts U.S. economic healthat risk, they want Congress to pass the spending bill and raisethe limit on government borrowing.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I came here to study <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-hcl-250-mg-tablet-price-ypsilanti.pdf ">terbinafine 250 mg tab cwm</a> British telecom giant Vodafone Plc is set to apply to the Foreign Investment Promotion Board (FIPB) to raise its stake in its Indian arm to 100% from the current 74% at an estimated cost of $2.8 billion (about `17,304 crore). HT reports. <a href=" http://www.edna.eu/en/purchase-mebendazole-online-141 ">order imigran</a> "There is a balance to be found between our individual right to privacy and our collective right to security. An informed and responsible debate is needed. The Intelligence and Security Committee of Parliament has therefore decided to broaden the scope of its forthcoming inquiry to consider these wider questions, in addition to those relating to the existing legislative framework. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/side-effects-of-nutrex-vitrix.pdf#jungle ">nutrex vitrix ingredients</a> Imports of oil country tubular goods (OCTG) from the nine countries totaled nearly $1.8 billion in 2012, more than double their total in 2010, as rising U.S. oil and natural gas production have increased demand for the pipe. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/aripiprazole-price-walmart-t-shirts.pptx ">abilify 15 mg tab anxiety</a> I have covered the Muslim Brotherhood at various times during nearly 20 of their 80 years of existence, and seen this narrative play out when they were an outlawed party that endured waves of brutal crackdown and occasionally a lighter hand under Hosni Mubarak that permitted them to enter elections as long as they didn’t overstep their bounds. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/periactin-appetite-stimulant-uk.pdf ">buy cyproheptadine uk</a> The trouble is, the girl swinging a bat and the boy doing a handstand are doing so with (gasp!) bare heads — an unpardonable sin in the age of overprotective parents. The kid on a skateboard is wearing a helmet, but, alas, no kneepads. And the rock the girl is stretching on looks slippery.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).