Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://www.abacoeduca.com/clindamycin-hydrochloride-for-cats-dosage.pdf ">clindamycin 300 mg dosage for dental infection</a> One decade later, Coleman was back in financial trouble and was forced to file for bankruptcy. He's got a rap sheet that includes assault and disorderly conduct, and in 2008 went through a messy divorce. Ouch. Sadly, Coleman passed away in May 2010 at the age of 42, from a brain hemorrhage. <a href=" http://right2fueluk.com/where-can-i-buy-zithromax-azithromycin.pdf#mental ">where can i buy zithromax azithromycin</a> LONDON/NEW YORK, Aug 4 (Reuters) - The London Metal Exchangeand Goldman Sachs Group Inc. have been named asco-defendants in a U.S. class-action lawsuit alleginganticompetitive behaviour in aluminium warehousing, Hong KongExchanges and Clearing Limited (HKEx) said. <a href=" http://www.lisovani.cz/prozac-cost.pdf#telescope ">prozac 20 mg reviews</a> In lesser hands, the final scenes of "Blue Jasmine" might have gone for redemption and the possibility of a better future. Instead, it comes down to one last wrenching moment, one last bit of extraordinary acting by Blanchett. <a href=" http://www.gcva.com/strattera-buy.pdf ">buy atomoxetine online </a> “Many believe that the Fed will announce changes to its stimulus policy in September,” Peter Hug, the global trading director of Kitco Metals Inc., in Montreal, said in a report. “Notions of an imminent U.S. military attack on Syria have receded significantly in the past 48 hours, putting pressure on gold.” <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/where-can-i-buy-arcoxia.pdf#holds ">obat arcoxia 90 mg tablet</a> Nutrition info (serving size = 1 cup): 170 calories, 4.5 fat (0.5 grams saturated), 0 milligrams cholesterol, 220 milligrams sodium, 31 grams carbohydrates, 7 grams fiber, 10 grams sugar, 8 grams protein

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://www.anspc.it/index.php/v-tight-gel-before-and-after.pdf#cab ">v tight gel singapore</a> But Kiwi coach Steve Hansen&#039;s team never looked interested in winning the title with damage limitation, producing a stylish display to win the tournament for the eighth time in 11 years, including its previous incarnation as the Tri-Nations before Argentina joined last year. <a href=" http://jfafilm.com/does-estrace-cream-cause-weight-gain.pdf ">estrace estradiol source</a> Lot's of Liverpool fans scrabbling around trying to convince themselves their best asset isn't leaving. Notice he only kisses his wrist when he scores and never the badge. That's the ancient South American sign for SOS. <a href=" http://unpluggedexpo.com/purchase-fiorinal.pdf#advise ">fiorinal generic name</a> “Big Mo is, he was impressive, to say the least down there,” Ryan said. “But really all the guys, that’s the thing that D-line . . . you’ve got to create a new line of scrimmage or you’re not going to be able to stop people.” <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-avanafil.pdf#deserve ">stendra order </a> SoundCloud came out of an idea he and a friend, Eric Wahlforss, had. Both of them were involved together in the music industry in Sweden, Alex behind the mixing desk and Eric in front of the microphone. <a href=" http://www.kth.ee/purchase-retin-a-micro-gel.pdf#secretion ">retin-a cream to buy in uk</a> One Gransnetter had to have a stern talk with her 12-year-old grandson about swearing on Facebook. &ldquo;You are broadcasting,&rdquo; she told him. &ldquo;Once it&rsquo;s out there, it&rsquo;s out there for eternity.&rdquo; She added, &ldquo;I can&rsquo;t imagine the awful things I was saying at that age &ndash; like my crush on Illya Kuryakin from The Man from U.N.C.L.E. &ndash; hanging around for posterity.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).