Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

History <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/dui-from-prescription-drugs.pptx ">encore pharmacy discount</a> The production is scheduled to start next year and we are confident this rising talent has the versatility to play Sir Elton. While some may not feel Hardy is their first choice we would love to who you think could embody the character and charisma on Sir Elton. <a href=" http://www.specialistshospital.com/can-you-take-cialis-after-drinking/ ">farmacia carol viagra</a> Posters on the side of the vehicles read: "In the UK illegally? Go home or face arrest", accompanied by the statistic "106 arrests last week in your area." This figure was explained in more detail in a smaller font underneath, which many argued was difficult to read when in motion.  <a href=" http://greentechnic.hu/serevent-diskus-generic-name.pdf ">salmeterol xinafoate generic</a> Argentina's constitution provides for, but does not require, a formal transfer of power in case of extended health problems, said Daniel Sabsay, a constitutional lawyer. A full medical leave would require congressional approval, but short of that, "she alone decides, according to the problem she faces and her doctors' advice, if she needs to delegate some powers to the vice president," he told Radio Continental. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/where-to-buy-acyclovir-ointment.pdf#scissors ">where to buy acyclovir over the counter</a> Daimler's progress has lifted its shares by more than 40percent this year, making it the third-best performer amongGerman blue-chip companies. The shares are now valued at 10.7times forward earnings, against a sector average of 9.1 percent,according to Thomson Reuters data. <a href=" http://www.careercadence.com/when-will-generic-proventil-be-available.pdf#role ">albuterol inhalers for sale</a> British musician McCartney, 71, came in at No. 3 on the album chart with his latest record "New," which sold 67,000 copies. That was behind Miley Cyrus' "Bangerz," which dropped one spot to No. 2 this week.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to send this parcel to <a href=" http://www.siteup.org.uk/can-you-purchase-alli-in-canada.pdf#labour ">where to purchase alli diet pills</a> In Bolivia, Morales on May 1 acted on a long-time threat and expelled the U.S. Agency for International Development, saying it was trying to undermine the government — allegations the State Department said were baseless. Morales said Washington "still has a mentality of domination and submission" in the region, and he also harangued Kerry for offending the region when, in congressional testimony in April, he said the "Western Hemisphere is our backyard." <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/cost-neurontin-300-mg.pdf ">average cost of neurontin</a> As the deal is still tentative, it could fall apart as the two sides haggle over details. Meanwhile, investors seem to be at peace with the news. JP Morgan's stock price started the day Monday with a nearly 0.5 percent jump. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?neurontin-300-mg-uses.pdf ">how long for neurontin to work for nerve pain</a> Aug 8 (Reuters) - Shares in electric sports car maker TeslaMotors Inc jumped 18 percent to a record high onThursday, after surprisingly strong second-quarter resultsconvinced investors the company has found a route to sustainableprofits. <a href=" http://www.ext.fi/albendazole-online-buy.pdf ">buy albendazole online</a> Labour has already said it will extend childcare and axe controversial changes to housing benefit affecting social tenants in England, Scotland and Wales deemed to have spare bedrooms, as it begins to set out its stall for the 2015 general election. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/generic-prozac-name.pptx ">can prozac test positive for amphetamines</a> Sareb closed its first property portfolio deal in August with investment firm H.I.G. Capital, which took a 51 percent stake in a package of close to 1,000 homes around Spain, worth about 100 million euros.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).