Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm not working at the moment <a href=" http://www.welaunch.co.uk/mirtazapine-30-mg-la-thuoc-gi.pdf ">mirtazapine 30 mg weight gain</a> Each side&#8217;s position is reasonable.  Which means that the NFLPA isn&#8217;t being unreasonable.  And the NFL isn&#8217;t being unreasonable.  Together, it would be irresponsible and unreasonable for the two parties to fail to carry the ball the final yard across the goal line. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?how-can-allopurinol-worsen-acute-gout-attack-nrc.html ">cost of allopurinol in india lko</a> The Sunday Times speculates that it will cost around £130 with specs similar Amazon&rsquo;s tablet. It will also come with apps to purchase books, movies and shows from Tesco&rsquo;s own services, alongside apps for grocery shopping, Tesco banking and its Netflix rival Blinkbox. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/can-u-buy-clomid-uk.pdf ">buy clomid online no prescription uk</a> The specialty mining and metals sector, down some 27 percentthis year due to concerns about demand from China, traded ataround 10.5 times its expected earnings for the next 12 months,a level that triggered a rebound in April. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-10-mg-daily-rye.pptx#disable ">where to buy proscar in australia xmas</a> The stock fell 0.5 percent to 52.50 kronor at 4:45 p.m. inStockholm. Precise Biometrics, which had risen as much as 43percent, added 1 percent to 2.11 kronor. Cision declined as muchas 7.2 percent, the most in more than five months. <a href=" http://awsg.org.au/40-mg-lexapro-ocd.pdf#campaign ">lexapro generic name dosage</a> Even though many immigrant activists and pro-immigration groups, anxious to find a way — any way — to move reform forward welcomed the new bill, others, like Cristina Jiménez, managing director of United We Dream, were not enthusiastic.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I can't stand football <a href=" http://iacs.org.br/can-i-buy-ventolin-over-the-counter-in-australia.pdf#conveyed ">buy ventolin nebules 5mg online</a> “He’s always been a big-game pitcher,” said Tigers right fielder Torii Hunter, who watched Lackey blank his Twins for seven innings in Game 4 of the 2004 ALCS, then played behind him with the Angels in 2008-09. “With games like this when you need to step up, you can count on Lackey.” <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/nexium-commercial-doctor-baseball.pdf#draft ">esomeprazole magnesium capsule usp monograph</a> &ldquo;He was working out just a week or so ago going full speed,&rdquo; Carroll said. &ldquo;But it was bothering him enough that we took some looks at it and trying to figure out what the right procedures and take care of him and getting him back out on the field.&rdquo; <a href=" http://www.medizzine.com/?dhea-reddit.pdf ">dhea vs pregnenolone</a> “The asset-quality review and balance-sheet assessmentswill be done by the ECB, by the national supervisors, by third-party supervisors -- in other words, we do expect collaborationfrom other member countries’ supervisors -- and by private-sector, independent consultants,” Draghi said. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-tretinoin-1.pptx#deck ">buy tretinoin gel 0.05 </a> Finance Minister Yannis Stournaras said the economy may have bottomed out after a severe, six-year recession, citing government estimates that GDP had expanded on a quarter-on-quarter basis in the second quarter. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/valtrex-500-mg-once-daily.pptx ">cost of valtrex in canada</a> A true decline is a change in your normal pattern. "You're starting to forget things now that you normally didn't — doctor appointments, luncheon engagements, the kids are coming over ... things that a year or two ago you wouldn't," said Dr. Ronald Petersen, director of the Mayo Clinic's Alzheimer's Disease Research Center.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).