Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Canada>Canada <a href=" http://sabrinacarpenter.com/which-is-safe-during-pregnancy-zoloft-or-prozac.pptx ">prozac receptor sites</a> Orr, meanwhile, filed a motion with Federal Bankruptcy CourtJudge Steven Rhodes, who was appointed on Friday to oversee theDetroit case, requesting a hearing as soon as Tuesday on hisrequest to put a hold on lawsuits aimed at stopping the city'sChapter 9 proceedings. The emergency manager's motion also askedthe judge to rule on deadlines, schedules, notification listsand other procedural matters. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/buy-nf-cure-capsule-in-india.pdf ">buy nf cure online</a> Tuesday, he takes his final All-Star bow, appropriately enough in New York, although in the rival borough and on enemy territory. The humble closer is not much for conversation when it comes to his All-Star resume, but rest assured that when AL skipper Jim Leyland makes the call to bring Rivera into the game, an iconic baseball moment will be born. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/600-mg-seroquel-daily-pvp.pptx ">seroquel xr 200 mg street price dubai</a> Stack the States is a big favorite for our daily commute in the car. My daughter reads out the questions and we race each other to see who can answer them first. Helps teach state capitals, shapes, geographic locations, flags and more. <a href=" http://feeny.nl/where-to-buy-amoxicillin-for-dogs.pptx#actually ">buy amoxicillin in uk</a> But with memories still fresh of the chaos that brought the eurozone to the brink of collapse when the last Berlusconi government fell in 2011, the turmoil in Italy has been closely watched by Rome's international partners. <a href=" http://www.adsprecision.com/buy-cheap-metoprolol-cvs.pdf ">changing from lopressor to toprol xl equivalent</a> Earlier this year a member of the House of Commons Work and Pensions Committee made the point that a recent rise in MPs&rsquo; pension contributions meant she was no longer pontificating about pensions from a position of privilege.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm at Liverpool University <a href=" http://www.inghirami.com/amitriptyline-price-comparison.pdf ">amitriptyline private prescription</a> Combined iron ore output from Australia's top three miners -BHP Billiton, Rio Tinto and Fortescue Metals Group - is forecast to increase by a record 34 million tonnesin the fourth quarter from a year earlier, and by 12 milliontonnes from July-September, according to the investment bank. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/fluoxetine-order.pdf ">order fluoxetine online</a> "It's crazy that they shut down the water," Radics said as half-naked children ran around in the dirt nearby. "They are right in that the kids used to splash and spray a lot of water, but now we are forced to go far further to other pumps." <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/order-valtrex-online-uk.pdf#pollution ">valtrex online uk</a> Clergy at the Damascus service also referenced the recentviolence in Maaloula, a historic Christian town in the centre ofthe country where some inhabitants still speak Aramaic, thelanguage of Jesus. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/is-there-a-generic-tretinoin-gel.pdf ">buy renova online</a> SGX said it was lifting the curbs having monitored tradingpatterns, volumes and intra-day price moves over the past twoweeks. "Trading in these stocks has since become more stable,"said head of market surveillance Kelvin Koh. <a href=" http://axcomputers.com/prevacid-acid-reflux.pdf#eye ">prevacid 24 hour upc code</a> The case arose after publishers including EMI MusicPublishing Ltd, Sony/ATV Music Publishing LLC and UniversalMusic Publishing Group withdrew or tried to withdraw new medialicensing rights from ASCAP, allowing them to negotiate directlywith Internet radio services.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).