Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

An accountancy practice <a href=" http://www.bellavistaar.gov/remeron-back-order.pdf ">buy remeron online uk</a> Gary Langer provides public opinion polling, analysis and consulting services to ABC News through Langer Research Associates, a company he founded in 2010 after more than a decade as ABC's polling director. <a href=" http://www.hardmusica.pt/where-can-i-buy-nexium-tablets.pdf#installation ">buy nexium esomeprazole online</a> The organisation said this includes £302m spent on healthcare, £288m of lost productivity through premature deaths, £49.5m lost through excess sickness absence, £4m lost to businesses through smoking breaks, £25.8m spent clearing up smoking-related litter and £45.4m lost through premature death due to secondhand smoke exposure. <a href=" http://powerbible.com/albuterol-buy-tablets.pdf ">albuterol inhaler buy canada</a> Other major providers of private exchanges include Mercer, a division of Marsh & McLennan Companies Inc, and Towers Watson & Co. Mercer said this summer that it had five major employers enrolled but did not name them. Towers Watson is in the process of launching an exchange. Smaller companies, like Buck Consultants, Willis North America Inc and regional players, are also starting exchanges. <a href=" http://www.handsfree.com/buy-nexium-40-mg-online.pdf ">what can i buy over the counter that is like nexium </a> Harper Beckham is up and walking! The one-year-old-tot took a few teetering steps next to her famous fashionista mom Victoria Beckham during a fashion presentation in Dublin on July 18, 2012. A PR rep tweeted the adorable photo of the mother-daughter duo. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/kegunaan-motilium-domperidone-10mg.pdf#marvel ">motilium compresse costo</a> EDI meets the test of fiduciary responsibility. "By disintermediating Wall Street, investors can invest again with more predictable returns," adds Fullerton. "Managers can manage the complex long term challenges of their multiple stakeholders, and the economy will be healthier as a result." Let's hope some fund managers see these advantages and give EDI a try.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

In tens, please (ten pound notes) <a href=" http://fotahouse.com/cost-of-nexium-at-walgreens.pdf#valuation ">otc nexium cost</a> Poison pills have been criticized as a way for management toentrench itself at the expense of shareholders, who areprevented from accepting the offer in a direct vote. Indeed, AirProducts argued as such during its takeover bid for Airgas,saying shareholders should have a right to directly vote on itsbid. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/40-mg-accutane-once-a-day.pdf#beam ">40 mg accutane once a day song</a> Working in tandem with the European Central Bank assupervisor, the new authority is supposed to wind down or revampbanks in trouble. It is the second pillar of a 'banking union'meant to galvanise the euro zone's response to the crisis. <a href=" http://www.adstone.pl/order-amoxicillin-online-uk.pdf#teacher ">order amoxicillin online uk</a> Young Americans Christina McHale, Alison Riske and Jack Sock all advanced. John Isner, the top-seeded U.S. man at No. 13, needed nearly three hours to beat Gael Monfils 7-5, 6-2, 4-6, 7-6 (4). But No. 26-seeded Sam Querrey lost in four sets to Adrian Mannarino. <a href=" http://ascofarve.com/?price-of-cell-tech-in-india.pdf ">cell tech gnc precio mexico</a> "When you do that race, you're running alongside people wearing prosthetics, many of them young enough to be my children, boys and girls, and I'm thinking, 'I just do this for fun. This sport is just a hobby. They lived, some of their friends did not and they sacrificed all,' " says Garrison, 48, an IT project manager who has run almost 150 marathons. <a href=" http://hsmai-europe.com/medicamentos-cytotec-misoprostol-200-mg-losartan.pdf#employment ">pastillas cytotec misoprostol 200 mg oil</a> Financial markets have grown increasingly nervous aboutChina's economic health despite reassurances from Beijing thatthe world's second-biggest economy is on track to meet its 7.5percent growth target this year. If achieved, the rate of growthwould be the worst since 1990.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).