Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could I ask who's calling? <a href=" http://www.bharat79.com/quantum-rx-hcl-activator#nostrils ">activator rx at walmart</a> Asked if it was a risk to drop the iconic “Don’t book it” phrase, he says: ” I think marketing is alchemy rather than science and in any decision you make there are always risks but we have put a lot of work into the turnaround and transformation of the business. We’re launching {the new identity} with real confidence because the responses we have had to it have been tremendous across the group.” <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/where-can-i-buy-gabapentin-for-dogs.pdf#fed ">where can i buy gabapentin for dogs</a> Thursday morning, after more than a year of silent detention and closed-door negotiations, former Communist Party boss Bo Xilai stepped into a courtroom in China&rsquo;s northeastern city of Jinan to face charges of bribery, graft, and abuse of power. <a href=" http://atomsystem.com/buy-valtrex-online-uk.pdf ">buy generic valacyclovir online </a> This former "Spy Kid" is all grown up. Alexa Vega, who starred as Carmen Cortez in the 2001 "Spy Kids" franchise, is embracing a brand new role as she plays a gun-toting prostitute protector named Killjoy alongside Sofia Vergara in Robert Rodriguez' latest movie "Machete Kills." The 25-year-old star has been acting since she was 11, appearing in family-friendly sitcoms such as "Ruby & the Rockits" and Nickelodeon's "Big Time No Rush." But she's not the only child star moving on to grownup roles. See what your favorite pint-sized celebs look like now ... <a href=" http://www.anspc.it/index.php/pandora-pleasure-side-effects.pdf ">purchase pandora pleasure</a> There is deep skepticism among diplomats and Middle East analysts that the Israelis and Palestinians are likely to resume peace talks. Some regard the issue as a sideshow to Syria's civil war, the Egyptian army's overthrow of President Mohamed Mursi and Iran's suspected efforts to develop a nuclear weapon. <a href=" http://www.teamjolokia.com/priceline-pharmacy-horsham-opening-hours.pptx#ordinary ">cooks discount drugs graceville fl</a> The town's annual fireworks usually are set off from a barge floating in the lake near the park, and Brisson said her group recently asked that the display be moved from its traditional location for the sake of the young raptors. Organizers agreed.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I don't know what I want to do after university <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/cytotec-peru-costo-2012#method ">purchase misoprostol online</a> On Monday, the Hang Seng Index ended up 0.3 percentat 21,416.5 points, trapped in the same 345-point range for theeighth straight day. The China Enterprises Index of theleading Chinese listings in Hong Kong slipped 0.4 percent. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/norvasc-order-online.pdf ">norvasc order</a> Washington Redskins officials are asking a judge to dismiss an ex-NFL player&rsquo;s lawsuit that accuses the team and former assistant coach Gregg Williams of running a bounty program that encouraged players to intentionally injure opponents. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-levlen-birth-control.pdf#cheeky ">order levlen</a> Their struggle with the Syria issue began in early May, when Kerry traveled to Moscow, met with Putin and pressed the Russians to become more involved in efforts to end Syria's civil war, which has killed more than 100,000 people. <a href=" http://www.acercas.com/?trental-400-tab.pdf#hairpin ">pentoxifylline er 400 mg en espanol</a> What does this all mean for UK equity funds? They are becoming polarised with the bigger getting bigger and more money ending up in risk-averse products such as trackers. This has to be bad for capital-raisings for companies as there are fewer decision-makers. Capital transactions will depend in future on a small number of fund managers saying yes or no. As for the UK&rsquo;s smaller companies, they will find it even tougher &ndash; not a great outcome as the UK&rsquo;s overall economy reaches escape velocity. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/where-can-i-purchase-rogaine.pdf#produces ">purchase rogaine women</a> Still, a review of the U.S. federal investigation into theWeyauwega derailment offers clues on the kinds of questions thatMMA is likely to face from transportation safetyregulators, according to rail industry executives,transportation investigators and experts.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).