Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Where's the postbox? <a href=" http://www.marineforum.co.uk/lithium-eskalith-cr.pdf#compete ">buy generic lithium carbonate</a> His films have rarely landed him in trouble; the state regards him as a safe pair of hands. Yet in his acceptance speech he spoke of being troubled by the censorship that pervades Chinese cinema. But wouldn&rsquo;t you know it: when he arrived at the word &lsquo;censorship&rsquo;, it was beeped out for TV audiences. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/order-paxil-online-cheap.pdf ">order paxil online cheap</a> Well, one of the problems is that call-takers are so demoralized they are quitting in droves, and the city hasn’t been replacing them. As many as to 20 to 30 are resigning each month, according to leaders of District Council 37, the city workers union. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheap-lioresal.pdf#pair ">buy baclofen cheap</a> Parr was also given access to the Ray-Jones archive, held by the National Media Museum in Bradford, and invited to pick his own favourites from 2,700 negatives and contact sheets to print and show off alongside his own work. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/where-to-buying-levothyroxine-sodium-thailand.pptx ">synthroid levothyroxine sodium used for vre</a> After Let It Be opened in the West End, Mr Parry emailed the Rain creators to say the 50-50 agreement was no longer valid and they would be entitled to only a 7.125 per cent share of the show's revenue. The Rain lawsuit calls for the original 50 per cent share from the Broadway production of Let It Be. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/silodosin-renal-dose.pdf ">silodosin package insert</a> Hussey maintains that while the incident was serious, she said it was not a shark attack. &#8220;This was just an encounter,&#8221; Hussey said. &#8220;That was a bull shark, and they&#8217;re really aggressive and if it had wanted to attack, it would have been a very different outcome.&#8221;

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm not interested in football <a href=" http://iacs.org.br/zovirax-acyclovir-buy-online.pdf#sanction ">buy acyclovir online uk</a> Our pictures show the 2014 model year Honda Fit, which is all but identical to the Jazz. Honda has released limited information about the new model so far, but says the hybrid version (pictured) will return 35 per cent better fuel economy than the current model, with an average of more than 85mpg. <a href=" http://atomsystem.com/order-celexa.pdf ">buy cheap escitalopram</a> The major religious traditions of Christianity, Islam, Judaism, Buddhism and Hinduism help shape the daily lives of the vast majority of the world. As a result, religion permeates politics from all sides in just about every part of the world, fueling compassion as well as intolerance; stirring conflict as well as peace; fighting injustice as well as legitimizing injustice against those who don&rsquo;t hold the same beliefs. <a href=" http://roygalan.se/order-vibramycin.pdf ">order doxycycline 100mg</a> So now, every Monday, Ian wakes up, says goodbye to his wife and kisses their two sleeping children before leaving the house and hopping on a plane at 7 a.m. to get to the office by noon. During the week, he sleeps at his apartment in Brooklyn, and then on Friday he leaves the office between 4 p.m. and 6 p.m. to head to the airport and make it back home by 9 p.m. &mdash; at the earliest. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/enthusia-side-effects.pdf#jeanne ">enthusia 100 tablet review</a> The case came to a head in November 2012, when U.S. DistrictJudge Thomas Griesa in New York ordered Argentina to pay $1.33billion into a court-controlled escrow account for the dissidentbondholders. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/buy-amlodipine-online-uk.pdf ">amlodipine online uk </a> Elle MacPherson knows that it&#39;s important to look good when you go to pick up your children from the school gates. Not that it&#39;s difficult for her to achieve, what with her being a supermodel and having the nickname &#39;The Body&#39;. She can&#39;t really go wrong. Imagine being another mother at the school where Elle MacPherson shows up everyday - nightmare!

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).