Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm sorry, I didn't catch your name <a href=" http://icnc.co.nz/imipramine-strengths.pdf ">tofranil tabletas 25 mg</a> OSCR chief executive David Robb &#x2028;said the new guidance reinforced the regulator's position on general political campaigning but also considered the referendum specifically. He said: "For many charities, advocacy and campaigning is core business, and the referendum raises key questions on which charities will want a say. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-thorazine-uk.pdf ">buy chlorpromazine uk </a> Jeter instead had a “walk-up” song when he came to the plate in the first inning. The Stadium sound system blared a snippet of Eminem’s “Square Dance,” with the lyrics:“People! It feels so good to be back.” It was obviously a choreographed change. <a href=" http://www.aaazoellner.com/nexium-granulado-precio-mexico.pdf#proof ">buy esomeprazole online</a> The tribunal found he had given a reference for an associate of a number of fraudsters without any proper basis for his assertions. He was subsequently struck off, on the grounds he had a conflict of interest in advising clients on his own tax schemes. <a href=" http://svarw.com/?what-is-celebrex-celecoxib-capsules-used-for.pdf#like ">what is celebrex medication</a> Kaleka currently splits his time between a home in Wisconsin's 1st Congressional District and a home in Los Angeles. He said that he plans to move back to Wisconsin, in the 1st District, full time in November. <a href=" http://www.andreastultiens.nl/libido-futsal.pptx ">libido funk circus</a> By contrast, Bernanke “rarely stepped in pre-emptivelywith policy bailouts or backstops,” so is perhaps lesssupportive of markets than Summers, he said. Summers could alsoprofit from Bernanke’s approach to policy making, in which a“creative” reading of its statute allowed the Fed to pursuemore aggressive efforts in establishing currency swaps, the TermAsset-Backed Securities Loan Facility and other initiatives.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Not in at the moment <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/nucoxia-mr-purpose.pdf#alternate ">nucoxia mr purpose</a> “This combination makes readily available a more robust and multi-disciplinary network of services that neither institution could have offered independently,” said Brezenoff in a press statement. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/buy-alesse-birth-control-expired#weather ">alesse generic birth control and acne</a> Ireland's government insists its tax rate is transparent andother countries are to blame if the tax paid by companies likeApple is too low. The finance minister said Ireland would notbecome the U.S. Senate's 'whipping boy' on tax. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/abilify-30-mg-28-tablet.pptx ">abilify coupon card 2013</a> Kevin Connell, chairman of the Florida-based employment and tenant screening company AccuScreen.com, told FoxNews.com on Saturday he doesn’t expect the EEOC to reverse course, but the letter is a step in the right direction. <a href=" http://www.iap.org.br/hydroxycut-elite-reviews-walmart.pdf ">hydroxycut caffeine content</a> RA is a chronic and often painful disease affecting the joints, causing them to become inflamed. An inflamed joint looks swollen and red and appears warm to touch. This inflammation can lead to permanent damage in the joints if the disease is not treated. Around 40,000 people in Ireland are affected. <a href=" http://www.future-es.com/ibuprofen-suspension-100mg-5ml-dosage.pdf#training ">infant ibuprofen dosage 100mg/5ml</a> Weird, isn&rsquo;t it, when people you&rsquo;d assumed long dead suddenly step out of the forest? It happened to me the other day, in Sri Lanka. I&rsquo;d read a bit about the Veddas, the island&rsquo;s original inhabitants. They were first described in English by a merchant of Wimbledon, Robert Knox, in 1681 (&ldquo;wild men&rdquo;, ferocious archers). I&rsquo;d imagined they&rsquo;d vanished years ago. But now here they were, just as he&rsquo;d described them: half-naked, beards down to their chests, and armed with axes and bows.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).