Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm happy very good site <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?avanafil-nome-commerciale.pdf ">avanafil fda approval</a> The last step is having the nephews apply for their nonimmigrant visas at the U.S. consulate in their country. They present form I-20 and proof of financial support with their visa applications. For more information on getting international student status, go to http://www.ice.gov/sevis/students/. <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/ec-naprosyn-generic-fiyat.pptx ">buy naproxen 500 mg olmesartan</a> The Dow Jones industrial average was up 52.00 points,or 0.34 percent, at 15,471.68. The Standard & Poor's 500 Index was up 4.74 points, or 0.28 percent, at 1,694.21. TheNasdaq Composite Index was up 7.54 points, or 0.21percent, at 3,677.49. <a href=" http://thesimpleidea.com/where-can-i-buy-topamax-online.pdf ">topamax dosage weight loss</a> A $7.3 billion water barrier system designed to protect Venice from high tide events was just put to a major test over the weekend. In the future, this barrier could help the City of Water keep some of the worst flooding at bay. <a href=" http://www.cappobros.com.au/800-ibuprofen.pdf#simple ">ibuprofen 800 mg high</a> Boston lawyer Mitchell Garabedian, who sued the archdiocese on behalf of two men who said they were abused by Ryan as teens, said one of his clients and a man who used to work with Ryan both identified the priest as Ryan after seeing the photo published in The Boston Globe. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cymbalta-buy-cheap.pdf#filch ">order cheap cymbalta</a> The Bank of Japan unleashed an intense burst of monetary stimulus on April 4, promising to double the supply of money through aggressive asset purchases to meet its 2 percent inflation target in roughly two years.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Would you like to leave a message? <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/buy-metronidazole-online-uk.pdf ">buy metronidazole online uk</a> The operator said that it is not changing its full-year 2013guidance from January when it forecast earnings per share growthin the upper-single digit percentage range or higher and revenuegrowth exceeding 2 percent. <a href=" http://brunswickguitars.com/where-to-get-singulair-cheap.pdf ">cheap montelukast</a> Burns called on the military to refrain from politically motivated arrests, after a crackdown on the Brotherhood included arrest orders against several leaders. Mursi himself has been in detention at an undisclosed location since he was deposed. <a href=" http://randyniles.com/ketamine-infusion-clinic-new-york.pdf ">ketamine im injection dose</a> Sheikh Salem, a member of Kuwait's ruling Al-Sabah family,said structural imbalances in the state budget, inefficienciesin the labour market and the limited role of the private sectorwere the most prominent challenges facing the OPEC member'seconomy. <a href=" http://www.prodental.com/?eight-ball-drugs-price ">how to properly dispose of old prescription drugs</a> "The only thing I can do is continue to preach it to him. I've told him once and I'll tell him again before the game 'I know it's not in your DNA, but you're going to have to find a way to run under control when it calls for it. If there's a situation where you have to run hard, you have to run hard, but you have to protect your leg and your body for a few days to get through this,'" Girardi said. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/man-up-now-pills-review.pdf#captivity ">man up now supplement</a> America is once again in the global economic driving seat, but its politicians could derail that if the current budget standoff becomes prolonged. Other slowing factors include an eventual ending of the 85 billion dollar a month printing spree at the US mint, and Chinese growth staying in single rather than double figures.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).