Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Did you go to university? <a href=" http://ishedlight.com/how-much-does-10mg-ritalin-cost-on-the-street.pdf ">ritalin online bestellen erfahrungen</a> The strikes have come at a time when Hyundai is facing increased competition from resurgent Japanese carmakers - who are benefiting from a weaker yen - as well as the continued recovery of US car manufacturers. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-lipitor-online-canada.pdf ">cheap lipitor canada</a> Hinoki & the Bird, the Japanophile chef's Silk Road-inspired restaurant, borrows heavily from the travels of Myers and Executive Chef Kuniko Yagi, who left banking a decade ago and worked her way up from the kitchen's lowest rungs to her current, globe-trotting career. <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-buy-cheap-nyc.pptx ">buy clomid tablets uk ntp</a> Yes, it is the WHOLE bill.....which is why covering people with preexisting conditions (which is very expensive) must be balanced out by the individual mandate to get the health 'freeloaders' of the system actually taking responsibility for themselves (I thought that was a conservative principle). <a href=" http://supergeniusstudio.com/buy-tamoxifen-citrate-uk.pdf ">buy nolvadex uk online </a> Court officers booted the disruptive family members out of the gallery and into the hallway, but the tension turned into a full-on throwdown between the two groups. The free-for-all spilled out onto Main St. and eventually came to involve close to 100 people, officials and witnesses said. <a href=" http://www.lisovani.cz/generic-drug-name-for-lexapro.pdf ">lexapro 10 mg buy online</a> The Cannes, France, hotel that served as the setting for one of the most famous jewel heist movies of all time today was the scene of a brazen armed robbery, when a gunman made off with an estimated $53 million in jewels and diamonds from a gem exhibition.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Another year <a href=" http://www.teamjolokia.com/best-quality-drugstore-makeup.pptx#dine ">corerx pharmaceuticals tampa fl</a> “He always had the natural ability,” Manning said. “You tell him to run a go route or run a comeback and he can do those things. But now (he’s) kind of understanding concepts and therefore he’s playing faster. He’s more sure of himself. I’m more confident in what he’s doing in reading his body language.” <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/nexium-40-mg-delayed-release-capsules.pdf#expanded ">can you buy nexium in mexico</a> * Investor fears that the end of easy money is at hand arericocheting around the globe. In the latest fallout, theInternational Monetary Fund on Tuesday trimmed its global-growthforecast, reducing its projections for emerging markets such asChina and Russia. () <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/finasteride-5mg-proscar-for-hair-loss-tx2.pptx ">costo di proscar australia</a> The research team found that their predicted water flow routes, from the ice sheets, matched up with the channels of the floating ice shelves. Speaking to the Daily Mail, Dr. Anne Le Brocq, the study&#8217;s lead author, discussed the amazing find. Le Brocq claims the finding to have been a &#8220;Eureka moment,&#8221; when matching their predicted water flow paths to the ice shelf channels. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/wellbutrin-antidepressant-uk.pdf ">wellbutrin antidepressant uk</a> But New Zealand will have to wait at least another day to clinch the Cup after Wednesday's second race was postponed seconds before the starting gun due to high winds, the second straight day that a strong sea breeze and outgoing tide combined to make conditions on San Francisco Bay unsafe for the fragile 72-foot catamarans. <a href=" http://schell.com/?cheap-acyclovir-tablets.pdf#app ">cheapest place buy acyclovir</a> "Compared with its direct peers, Nestle's Q2/H1 2013 resultslook rather soft ... We are inclined to reiterate our relativepreference for Danone and Unilever," Helvea analyst Andreas vonArx said in a research note.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).