Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/trazodone-sleep-maintenance.pptx#objects ">does trazodone 50 mg get you high</a> The world swooned. Not here. Under the headline “Such a nice madman,” we offered that Rouhani’s acknowledgement was so qualified and grudging as to suggest skepticism about the extent of the Nazi mass murder of Jews and others. Even so, we got taken like everyone else. <a href=" http://spaen.co.uk/night-starts-working-cialis-dolor-generic/ ">acheter cialis espagne</a> -- Buyout firm BC Partners to buy Germanpublisher Springer Science Business Media from Swedish privateequity fund EQT and Government of Singapore Investment Corp (notified July 3/deadline Aug 7/simplified) <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-price-costco-issaquah.pptx ">isotretinoin interaction hydrochloride drugs</a> To avoid falling knives, Rick de los Reyes, a metals and mining analyst for Baltimore-based fund shop T. Rowe Price, suggests focusing on names that are not locked into massively expensive projects and have operating costs well below the industry average. <a href=" http://www.ssvoverath.de/cheap-fluconazole.pptx ">buy fluconazole otc</a> Komichi reported being handed voting papers from a special ballot that was held July 14-15 for uniformed services on duty on election day. He said the papers, which carried votes for Tsvangirai's party, were found in a garbage can outside a convention facility where the state election commission has its command center. He said they had evidently been thrown away. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/can-i-cut-50-mg-topamax-in-half.pdf ">dangers of topamax overdose</a> The eliminated positions are all white collar jobs, with 350layoffs to take place in Pittsburgh, where the company plans toremain headquartered. The cuts follow a June management shakeupthat saw 11 top executives leave the company.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Other amount <a href=" http://www.uppfinnaren.com/terbinafine-hcl-prices.pdf ">terbinafine hydrochloride cream jock itch</a> The campaign caused a great deal of destruction in Yugoslavia, but arguably it contributed to ending the Yugoslav wars and Milosovic's atrocities in Kosovo. This compares favorably to the failure to intervene in Rwanda in 1994 to stop the genocide there. Compared to Rwanda, Samantha Power, now the U.S. Ambassador to the U.N., has said that the Kosovo operation represents a victory for the "upstanders" over the "bystanders" when human rights are at stake. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/acetazolamide-250-mg-tablets-equine.pdf ">diamox cost walgreens</a> &ldquo;It is also perverse that we are building these monstrosities in these lovely locations, all in the name of the environment. The solution is destroying what we are trying to preserve.&rdquo; <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/how-much-does-ventolin-inhaler-cost.pptx ">do you need prescription for ventolin in uk</a> "As long as there are those who fight to make it as easy aspossible for dangerous people to get their hands on guns, thenwe've got to work as hard as possible for the sake of ourchildren ... to do more work to make it harder," he said toapplause. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-tretinoin-gel-005.pdf#chapters ">buy tretinoin gel usp</a> "There are no concerns for security. The concerns are that the enthusiasm is so great that it's difficult to respond to so much enthusiasm for the pope. But there is no fear and no concern," Lombardi told reporters. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?is-generic-drugs-as-effective.pptx ">va pharmacy online</a> “I got (a) ground ball in the first, then I got that out of the way. I got my hit out of the way, and the first homer,” Reynolds said. “It’s just good to be back in a uniform, playing ball. I’m just thankful for the opportunity.”

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).