Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I work for myself <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/atorvastatin-generic-images.pdf#lined ">what is the generic drug for caduet</a> Prof Giovanna Mallucci, who led the study, said: "We&rsquo;re still a long way from a usable drug for humans &ndash; this compound had serious side effects...[but] developing drug treatments targeting this pathway for prion and other neurodegenerative diseases is now a real possibility." <a href=" http://www.inghirami.com/can-i-order-levothyroxine-online.pdf#wretched ">synthroid levothroid levolet</a> As the shutdown rolls on, unabated, more highly-respected scientific institutions face considerable financial difficulties, during a period when harsh government cutbacks are already biting. Let us hope the political wrangling subsides, so further casualties are not witnessed. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/generic-nexium-online.pdf ">price of nexium at walgreens</a> Sony is not among the top five smartphone brands in eitherof those markets, according to research firm IDC. Its globalshare of the smartphone market was a modest 2.2 percent in thesecond quarter of this year, according to research firm Gartner,trailing the likes of LG Electronics Inc and LenovoGroup Ltd as well as Apple Inc and SamsungElectronics. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?cleocin-t-acnelyse.pdf#fisherman ">cleocin ointment acne</a> "I suspect the jury is still out at the Fed, so (Bernanke is) likely to tell us they are data dependent and tapering is coming some time over the next several meetings, leaving the markets a bit in the wind, volatile, and back to data watching." <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/buy-xenical-online-cheap-uk.pdf#parts ">xenical no prescription uk</a> The dollar wallowed near a seven-week low, however, as signsof improvement in Europe and elsewhere undercut the perceivedrelative strength of the U.S. economy, especially in light ofsome weak U.S. earnings, as well as disappointing factory data.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Other amount <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/ketoprofen-sr-100-mg-pret.pdf ">where to buy ketoprofen cream</a> This is a type of cookie which is collected by Adobe Flash media player (it is also called a Local Shared Object) - a piece of software you may already have on your electronic device to help you watch online videos and listen to podcasts. <a href=" http://www.ssvoverath.de/cheap-accutane-for-sale-online.pptx ">buy accutane isotretinoin online </a> Britain added a hurdle to deliberations about a military strike on Wednesday when it went to the UN Security Council with a draft resolution that would authorize the use of military force against Syria. The British resolution would authorize "all necessary measures under Chapter 7 of the UN Charter to protect civilians from chemical weapons." Chapter 7 allows the use of international armed force to back up UN decisions. <a href=" http://puurveltman.nl/cefixime-200-mg-price-philippines.pptx ">cefixime & azithromycin tablets uses</a> Melissa Munn-Chernoff, a postdoctoral researcher at the Washington University School of Medicine in St. Louis, writes in a study published Wednesday in the Journal of Studies on Alcohol and Drugs, that the same genetic risk factors that make people more vulnerable to alcoholism also make them more susceptible to certain eating disorder symptoms, such as binge eating and purging, starvation and laxative use. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/buy-metronidazole-cream-online-uk.pdf ">where can i buy flagyl in uk</a> In a letter to the FDA, McDaniel and 39 of his counterparts asked the regulatory agency to immediately take all available measures to regulate electronic cigarettes, or e-cigarettes, as "tobacco products" under the Federal Tobacco Control Act. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/lopressor-50-mg-tablets-wyeth-443#rank ">erectile dysfunction treatment uk wiki</a> "He would ask me, 'Do you remember 'so-and-so,' is he still around? When did you last see him?'" Bizos said. Mandela sometimes repeated questions, like many elderly people whose minds are no longer sharp.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).