Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Three years <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/mail-order-levothyroxine-hunger.pptx ">levothroid 0.1 mg pneumonia</a> (Phys.org) —Caffeine is the naturally occurring drug most widely used by humans. In nature, though, it is reported to act as a bitter and toxic deterrent to herbivores, preventing leaves and seeds from ... <a href=" http://armanoswine.se/buy-chloroquine-uk.pdf ">where can i buy chloroquine phosphate</a> A 26 billion euro (US$33 billion) deficit created by yearsof mismatched regulated prices and costs has become a growingheadache for recession-hit Spain. It is likely to slashrenewable energy subsidies as part of the reforms. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/zyprexa-how-supplied.pdf#past ">olanzapine prolactin</a> When Bulger's lawyer Hank Brennan initially asked Flemmi about whether he had a sexual relationship with Hussey, Flemmi asked him to clarify whether he was talking about intercourse or oral sex. He then acknowledged having oral sex with her twice. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/allopurinol-patientcouk.pdf#laughed ">buy allopurinol online uk </a> OSX, once expected to be LLX's biggest tenant, will likelybe restructured as part of Batista's efforts to slim down theEBX group and pay down debt, selling the vessels owned by itsship leasing business and shuttering the yard before it hasbuilt a single ship, a source with knowledge of Batista's planstold Reuters. EBX declined to comment on the restructuringplans. <a href=" http://www.lisovani.cz/is-propranolol-10-mg-safe-to-take.pdf#tells ">propranolol hydrochloride m/r capsules 80 mg</a> The report says: "On several occasions we observed detainees admitting to having used drugs in the last 24 hours and then being told by custody staff they would need to be strip searched because of this."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

On another call <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/prozac-buy-online-canada.pdf#everybody ">prozac online ordering</a> > Other business headlines Multimedia versions of Reuters Top News are now available for: * 3000 Xtra : visit* BridgeStation: view story .134(Reporting by Atul Prakash; Editing by Sudip Kar-Gupta) <a href=" http://shakingbox.com/accutane-order-online-counter.pptx ">isotretinoin guidelines tc3</a> The research, published in June, highlighted a 1995 policy change by the U.S. Departments of Agriculture and the Interior that made protecting private property and natural resources equal in priority after the protection of human life. <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?does-effexor-xr-come-225-mg.pdf ">effexor generic equivalents</a> Crave Brothers is based in Waterloo, Wis. The company announced a voluntary recall of Les Freres, Petit Frere, and Petit Frere with Truffles cheese made on July 1 or earlier. It said the cheeses were distributed around the country through retail and food service outlets and mail order. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/famvir-buy.pptx#demand ">buy famvir online uk</a> &ldquo;People feel a lot more comfortable drinking something that is not full of chemicals and taurine,&rdquo; says his sister. &ldquo;And we have skinny and decaf versions, which women tend to prefer.&rdquo; <a href=" http://powerbible.com/cheapest-place-to-buy-domperidone.pdf#catch ">where can i buy domperidone uk </a> "We never saw that as some sort of signal that we were on animminent tightening phase or anything like that," he said."Rather it was to help people understand that these are notnormal times. So you need to be more prepared for a gradualreturn to normality."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).