Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Thanks for calling <a href=" http://www.welaunch.co.uk/where-to-buy-levothyroxine-online-in-uk.pdf#federal ">buy levothyroxine 50 mcg uk</a> A really interesting article. Informative, humbling and inspiring. Verity's story embodies the sacrifice made by so many. A hero in every sense of the word, but one of many during that period. More journalism like this please BBC. <a href=" http://freaktab.com/fluticasone-furoatevilanterol.pdf ">otc flonase equivalent</a> LCH's decision, though consistent with regulatoryguidelines, surprised analysts and traders as it came whilerisks of a euro zone break-up have abated and Italy's economy isexpected to emerge from a two-year recession this quarter. <a href=" http://schell.com/?buy-cymbalta-online-cheap.pdf#adequate ">cymbalta purchase assistance</a> U.N. spokesman Martin Nesirky said putting the unrestricted part of the archive online "will greatly enhance the availability of these materials to those engaged in research into the development of international criminal law, as well as to researchers from other academic disciplines." <a href=" http://www.abra-fluid.ch/betamethasone-cream-005-buy-online.pptx#wary ">buy betnovate ointment uk</a> There had been widespread speculation that a Summers announcement could well have taken place this week, which would have removed some of the uncertainty surrounding Bernanke’s replacement," said senior market analyst Michael Hewson of CMC Markets. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-zombie-tsunami.pdf ">celexa zombie feeling pfaffenhofen</a> Giants GM Jerry Reese aggressively tried to tap into that in July, when he opened training camp by introducing a Super Bowl countdown clock in the locker room, saying he wanted a sense of “urgency” about this team.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you give me some smaller notes? <a href=" http://www.omegaplast.hu/buy-spironolactone-uk-buy.pptx#swearing ">aldactone buy uk site</a> In doing so, FERC said the BP traders "suppressed the Houston Ship Channel Gas Daily index with the goal of increasing the value of the company's financial position at Houston Ship Channel from mid-September 2008 through November 2008." <a href=" http://www.algordanza.pt/janssen-aciphex-coupons.pdf#optional ">can i order aciphex online</a> SIA, whose technology managed 9.2 billion payments and 23.7billion trading operations in 2012, saw revenues rising 4.5percent to 348 million euros last year with core profits up 36percent to almost 65 million euros. <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-750-get-you-high-much.pptx#mug ">robaxin dosage to get high faster</a> Dash cam footage shows Ashley Dobbs, 24, with Texas state trooper Kelley Hellenson, who conducted body cavity searches on two women after a traffic stop for allegedly throwing cigarettes out of the car's windows. No ticket was issued. <a href=" http://www.icbonline.org/buy-rogaine-uzein.pdf#mobile ">rogaine coupon printable 2012 code</a> For $300, fans can buy an infantry shield based on those used by the fictional Stark family, one of the noble families fighting for the throne. "King of the North" Robb Stark's sword can be had for $230. <a href=" http://iacs.org.br/buy-avapro-150-mg.pdf ">buy irbesartan</a> Of the adults surveyed, 1,200 were parents of kids ages 10-19. Forty-two percent of the adults said marijuana should be legalized, 52 percent said it should be decriminalized, and 70 percent said it should be legalized for medical purposes.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).