Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

A few months <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-sinequan-gluten-induced-enteropathy.pptx ">sta je doxepin fibromyalgie</a> Minister of Territorial Administration Moussa SinkoCoulibaly told reporters yesterday that Keita held a“significant” lead and if the gap was maintained, there wouldbe no need for a run-off vote. He has until Aug. 2 to send thepreliminary results to the constitutional court, which willpublish them. <a href=" http://www.greendigital.com.br/purchase-albuterol-sulfate-inhaler.pdf#respectable ">purchase combivent inhaler</a> It is a fundamental principle of American democracy that laws should not be public only when it is convenient for government officials to make them public. They should be public all the time, open to review by adversarial courts, and subject to change by an accountable legislature guided by an informed public. If Americans are not able to learn how their government is interpreting and executing the law then we have effectively eliminated the most important bulwark of our democracy. That’s why, even at the height of the Cold War, when the argument for absolute secrecy was at its zenith, Congress chose to make US surveillance laws public. <a href=" http://beetperformer.com/bahaya-tissue-magic-power.pdf#white ">bahayakah tissue magic power</a> Conlon's earlier comments about the protest infuriated some of the other organizers and he quickly changed his mind about "arresting" the members of Congress he says are guilty of treason. He's now irritated that other truckers didn't make it to the Mall. <a href=" http://www.blidetrust.org.uk/?how-much-does-the-misoprostol-pill-cost-in-south-africa.pdf ">oral misoprostol induction labour</a> There’s another problem with holding out for more gun control as a solution to mass violence: It just won’t happen. As we saw in April, when President Obama’s gun control push went down in flames — despite overwhelming popular support in the wake of the Newtown massacre for expanding background checks — gun rights advocates have too much power in Congress to allow such measures to pass. <a href=" http://shakingbox.com/accutane-price-uk-zkratka.pptx ">isotretinoin 3 month third</a> "I have no interest in any kind of open-ended conflict in Syria, but we do have to make sure that when countries break international norms on weapons like chemical weapons that could threaten us, that they are held accountable," Obama said.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

We've got a joint account <a href=" http://www.promoteabook.com/order-clomiphene-citrate.pdf ">order clomiphene online</a> On a post-earnings conference call with analysts, Liverisidentified the company's Epoxy, or industrial paint, business asa candidate for divestment, as well its European building andconstruction and commodity chlorine derivatives units. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/buy-clotrimazole-online-uk.pdf#october ">lotrisone cream uk</a> As she bent to pick it up runners behind her tripped over her, the South China Morning Post (SCMP) reported at the time, including Hong Kong triathlete Joyce Cheung Ting-yan, who went on to win the women's 10k despite her fall. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-can-i-buy-requip.pptx ">buy ropinirole online uk</a> There will likely have to be an agreement between the Republican-led House and Democratic-led Senate, which last month approved a comprehensive immigration bill backed by the White House that includes a pathway to citizenship. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-meds-online-fast-acting ">erectile dysfunction pills uk so expensive</a> OSX, once expected to be LLX's biggest tenant, will likelybe restructured as part of Batista's efforts to slim down theEBX group and pay down debt, selling the vessels owned by itsship leasing business and shuttering the yard before it hasbuilt a single ship, a source with knowledge of Batista's planstold Reuters. EBX declined to comment on the restructuringplans. <a href=" http://www.cancerprostata.org/how-to-use-permethrin-lotion-for-lice.pdf#emma ">does walmart sell permethrin spray</a> Do not bolt out of the room right after the baby is born to issue a press release.  There will be plenty of time to notify friends and family.  This is precious and special new family time and spending it with your wife and new baby are more important than handing out cigars.  There&#8217;s plenty of time for that later!

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).