Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Have you read any good books lately? <a href=" http://tamarabaranova.com/buy-fluconazole-150-mg-online.pdf#cunning ">can you buy fluconazole over the counter in canada</a> Connolly, a 40-year-old father of three and former schoolteacher, has made education the central focus of his campaign. Among other things, he advocates extended learning time at every Boston public school and the development of a "principal pipeline" to make sure all schools have strong leaders. <a href=" http://absoluteitsolutions.com/amitriptyline-25-mg-street-price.pptx#tried ">amitriptyline 4 tramadol 20 cream</a> Chan said underwriters should not "cross the line" in theirattempts to get business from public debt issuers, warning thatthe SEC has "no problem" getting cooperation from the U.S.Attorney and other law enforcement authorities. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/does-abilify-have-a-generic-equivalent.pdf#letters ">purchase abilify cheap</a> If Monte dei Paschi fails to secure investors for itscapital increase, which is more than twice the amount originallyenvisaged and its third cash call since 2008, the bank will bepartly nationalised. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheap-voltaren.pptx ">buy cheap diclofenac</a> Impala used to get 70 percent of its sales from fleet customers, like car rental companies, and 30 percent from consumers, but GM officials want to flip that ratio. The car competes with the Ford Taurus and Toyota Avalon. <a href=" http://www.asopymes.com/generic-risperidone.pdf ">can risperidone cause high prolactin levels</a> It estimated that 700,000 children in England lived with a parent or carer who was alcohol dependent, that 100,000 youngsters had parents receiving treatment for hard drug addiction, and 130,000 children lived in homes where there was domestic violence.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Canada>Canada <a href=" http://www.marineforum.co.uk/generic-bupropion-xl-manufacturers.pdf ">zyban 150mg</a> Ocean County Prosecutor Joseph Coronato blamed the fire, which broke out last Thursday, on an electrical problem beneath the boardwalk in Seaside Park. The fire eventually burned its way north to neighboring Seaside Heights from its starting point beneath a frozen custard stand and a candy shop. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/metoprolol-atenolol-comparison-java.pptx ">lopressor xl dosage twins</a> I have a terminal cancer and get upset by people (who know this) telling me how well I look today, I know they mean well but it just reminds me that I'm not when I'm trying to put it out of my mind when I occasionally go out. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?tofranil-25-mg-efectos-secundarios.pdf ">tofranil 75 bula</a> Scott marketed himself to CBS in a most unusual way. The fact that he has a big mouth does not separate him from other former NFL players who tried making it on TV. What separates Scott is his overt dislike of the media. <a href=" http://www.bascperu.org/zoloft-good-ocd-anxiety.pdf ">zoloft 100 mg anxiety </a> Some sellers like all-cash offers because they remove some of the barriers in mortgage financing, allowing the deal to close more quickly. Still, cash transactions don't always go smoothly. "Just because somebody shows me a bank statement that they have all the cash doesn't necessarily mean they're going to have all the cash when it comes time to close," says Brian Horan, broker and owner at Kilbourne Properties in Southern California, explaining that the money could be illiquid, earmarked for other things or the bank statement could be forged. <a href=" http://vallashopen.se/nsaid-cream-otc.pdf#arts ">nsaid cream for plantar fasciitis</a> Kate, who needed hospital treatment after suffering acute morning sickness in the early part of the pregnancy, made her last public appearance on June 15 at the "Trooping the Colour", a military ceremony to mark Queen Elizabeth's official birthday.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).