Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to speak to someone about a mortgage <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?levothyroxine-online-prescription.pdf ">levothroid 100 mcg comprimidos</a> "As always with Apple, expectations on systematic breakthrough hardware innovations are irrational," said Forrester analyst Thomas Husson said. "Apple is good at inventing new products and at maximizing profitability of its product range over time through software innovations and clever marketing." <a href=" http://www.corporeum.com.br/prostate-gland-pills.pptx ">well herb prostate gland pills</a> The rating reflects HLGC's unique position as an insurer being a public benefit organisation providing guarantees to lending institutions against home loan default by borrowers in the low-income segment in South Africa, its strong capital position, low loss ratio and its established track record of sound and active risk management. However, the rating is constrained by the company's small size and its niche position. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-alli-capsules-uk.pdf#thickness ">cheapest alli online uk</a> However world powers, including the US, were careful to remain cautious despite the sudden softening of the rhetoric from Tehran, saying that any Iranian promises must be carefully tested and verified. "Now we must get down to detail," Mr Hague warned. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-gemfibrozil-600-mg.pdf ">order gemfibrozil</a> The talks opened just weeks after Snowden' disclosure of extensive U.S. electronic surveillance of American citizens and foreign countries, including China, which undercut years of complaints from Washington about Chinese hacking. <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=i-used-cialis-once-but#listen ">100mg fta levitra viagra levitra tab 20mg</a> But Frank Keating, chief executive of the American Bankers Assn., said the ruling was flawed because it disregarded certain costs associated with debit transactions. In a statement, he said Leon's decision "will harm banks of all sizes and make it more difficult for institutions to serve their customers."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to pay this in, please <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/clomipramine-50-mg-capsules ">100 mg clomipramine</a> United Capital's accounts filed in late October showed thecompany had 14 pounds in cash and is dormant. The transactionprice for Doverie has not been revealed. In a July 15 statementthe seller, Vienna Insurance Group AG, said only it had agreedto sell its 92.58 percent of Pension Insurance Company Doverieto United Capital PLC. <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/flagyl-400-mg-for-bv.pdf ">flagyl 250 mg for sneezing</a> In a sign of how much heat it has taken since former NSA contractor Edward Snowden started disclosing details of highly classified U.S. surveillance programs, the ultra-secretive intelligence agency held a rare conference call with reporters to counter public perceptions that NSA transgressions were willful violations of rules against eavesdropping on Americans. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/super-sleep-pills-costco.pdf#horrid ">super sleep pills costco</a> The auction also features a selection of more affordable classics, such as a 1963 Alvis TD21 S2 Saloon (£16,000 to £20,000) and a 1968 Jaguar 240 saloon which was dry stored for 23 years before being re-commissioned recently by a specialist Jaguar restorer. Its estimate is £8,000 to £11,000. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/fiorinal-with-codeine-reviews.pdf ">buy fiorinal dental</a> Airlines have posted so-called mistake fares before. They generally decide on a case-by-case basis whether they&rsquo;ll honor the ticket. On Friday, United Continental Holdings Inc. said it was honoring the tickets &ldquo;based on these specific circumstances.&rdquo; On Thursday, United said there was an error in filing the fares to its computer system. <a href=" http://radiocfxu.ca/?cheap-imitrex-100-mg.pdf ">buy imitrex injection</a> "This was in the 1960s, I was in the 9th grade, and I worked in the library shelving books. One summer there was a big heat wave, and I slipped out of my sandals for a minute. The librarian saw me and said, 'Young lady, you are never to be in here without shoes.' She fired me on the spot, and told me to leave.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).