Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Where's the nearest cash machine? <a href=" http://beetperformer.com/lidocaine-cream-in-eye.pdf#multitude ">lidocaine cream hemorrhoids</a> ABC reporter Robin Roberts interviews Juror B29, the only minority juror from the George Zimmerman trial, along with her lawyer David Chico (L-R) in New York, in this July 25, 2013 handout photo provided by ABC. <a href=" http://freaktab.com/20-mg-tamoxifen.pdf ">tamoxifen citrate for sale</a> A special committee composed of several Microsoft board members is conducting the CEO search. Headed by John Thompson, the board's lead independent director, the committee also includes Bill Gates, the company's co-founder and chairman of the board. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/buy-trimethoprim-online-uk.pdf ">trimethoprim online uk </a> Curved screens -- billed as lighter and thinner than current display panels -- are at a nascent stage in display technology, which is shifting towards flexible panels that are bendable or can even be rolled or folded. <a href=" http://mirrorofrace.org/where-can-i-buy-obagi-tretinoin-cream.pdf#establishment ">where to buy renova online</a> But his declaration of emergency, which allows him to temporarily suspend state laws and regulations, was met with skepticism by Democrats and the state worker's union, which includes many furloughed employees. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?paxil-zoloft-lexapro.pdf#wants ">if i gained weight on zoloft will i gain weight on lexapro</a> Many skywatchers hope that Comet ISON will brighten significantly, giving observers on Earth a brilliant show. Skywatchers have mixed reviews of the comet's current activity, however. Some amateur astronomers think that Comet ISON will be absolutely stunning in December while others think it's fizzling out.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Sorry, I'm busy at the moment <a href=" http://www.promoteabook.com/order-quetiapine.pdf#spurt ">seroquel xr dosage for bipolar disorder </a> As the countdown to the vote began, official figures showed youth unemployment had hit a record of 40.1 percent in August, underlining the dire state of the Italian economy, now in its second year of recession. <a href=" http://www.bascperu.org/where-to-buy-lotrel-cheap.pdf ">lotrel 10/40 mg</a> "The Defense Department has a responsibility to provide the president with options for contingencies, and that requires positioning our forces, positioning our assets, to be able to carry out different options — whatever options the president might choose," Hagel told reporters traveling with him to Asia. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/allopurinol-tablets.pptx ">allopurinol cost</a> According to Deutsche Bank analysts, the offer is a significant premium to their $12 per share valuation of Elan, reflecting the tax advantage, and worth about a fifth more than their calculation of the Royalty bid. <a href=" http://www.world-television.com/buy-bupropion.pdf ">buy bupropion sr online</a> The U.K.'s main investigator into corporate crimes said 32,000 documents, along with audio tapes and other electronic media, were mistakenly shipped to the wrong place after the end of its investigation into the British military contractor. <a href=" http://thesimpleidea.com/venlafaxine-hydrochloride-375-mg.pdf#shaped ">venlafaxine xr cost walgreens</a> The yields have risen 15 bps this week on upbeat data butare still some 20 bps below peaks reached in June after the U.S.Federal Reserve outlined plans to start scaling back its massivebond purchases later this year.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).