Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

We work together <a href=" http://fotahouse.com/dolgit-600-ibuprofen.pdf#yeah ">should i take ibuprofen before a workout</a> "It shows that the U.S. may no longer be leader inobserving, reporting and removing dangerous drugs from themarket," Albert Wertheimer, the study's author, concluded.Wertheimer is a professor in the school of pharmacy at TempleUniversity in Philadelphia. <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/where-to-buy-xenical-in-singapore.pdf#king ">xenical cheap price</a> However, the star has now called off her upcoming 27 July (13) show in Clarkston, Michigan, which was rescheduled from a date in June (13), and she apologized to fans in a letter, revealing the gig clashes with her planned treatment schedule. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-wdxl.pptx ">levitra yqpj</a> Barry White, chief executive of the Scottish Futures Trust, said: "SFT continues to lead the way with the development of TIF across Scotland as an innovative way to unlock future economic growth, as every £1 invested by the public sector has the potential to attract a further £6 from the private sector. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/topical-finasteride-purchase.pdf#accurate ">purchase finasteride</a> Ask any bunch of senior businessmen what they want from government, and infrastructure investment comes top of the list. In a week during which Heathrow made a compelling pitch for a third runway, there is audible frustration with the delay on airports. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/price-of-lamictal-wellbutrin.pptx ">lamictal odt 150 mg rheydt</a> The Jets’ coach has watched Thurman ascend alongside him from Baltimore to New Jersey, standing by him on the sideline from national anthem to game’s end. Competitive channels are closed to Thurman on the field, but around the facility he is known as a regular solitaire player on his computer and on call for Ryan, an innovative blitz designer, to cobble together coverage schemes that provide back-end support for rushes.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm sorry, she's <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/buy-levothyroxine-25-mcg-museum.pptx#medium ">levothyroxine online purchase grocery</a> Judges convicted Basbug and more than 250 other people in connection with an ultra-nationalist "terrorist" network, dubbed Ergenekon, found to have plotted against Erdogan's government and engaged in acts of violence. <a href=" http://icnc.co.nz/robaxin-highest-dose.pdf#player ">how much does robaxin 750 mg cost</a> The clear implication is that China is seeking to rein inlocal governments, which have helped along what is clearly aboom and may be a bubble by borrowing and spending freely onlocal development. For China, this will act as another brake onalready slowing growth. For the rest of the world, it means lessdemand, especially for the kinds of raw materials and energywhich go into real estate development and infrastructure. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/i-want-to-buy-trimethoprim.pptx ">can you buy trimethoprim over the counter in usa</a> The Bank of England&#39;s own projections indicate that such a drop from Britain&#39;s current unemployment rate of 7.8 percent would not occur for three years, but markets are betting on this happening sooner. <a href=" http://randyniles.com/crocin-pain-relief-cost.pdf ">crocin mg</a> Effectively this reduced ­capacity between the west of Scotland and the French capital by a third, leaving rival budget airline easyJet with the only link, albeit to Paris's main airport, Charles de Gaulle. <a href=" http://daproim.com/index.php/how-to-buy-bimatoprost-from-canada.pdf#hemp ">i need to buy bimatoprost</a> After demanding clarifications from Russia on the law, the IOC said on Thursday it had received "strong assurances" the anti-gay law would not affect athletes or spectators at the Sochi Games. The IOC said Russia had committed to comply "strictly" with the Olympic Charter.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).