Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

On another call <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-generic-tretinoin-cream.pptx#athletics ">tretinoin .1 cheap</a> If future research confirms that bats and dromedary camels harbor MERS-CoV, "we will have a scenario of a virus reservoir in bats with a peridomestic animal such as the camel as intermediate host, which may in fact be the immediate source of human infection," the investigators say. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/where-can-i-buy-famvir.pdf#excellent ">famciclovir famvir buy online</a> “We have Zach Galifianakis coming up this season. Elisabeth Moss. We have a show where Comic Book Guy gets married. The wedding is performed by Stan Lee, and we have Stan Lee playing himself, and Harlan Ellison playing himself in that episode. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-ciko.pptx#hurried ">levitra bger</a> "Israel is an amazing source of innovation that drives a significant percentage of the American economy in our most important sectors," said David Goodtree, a consultant who helped organize Massachusetts Gov. Deval Patrick's trade mission to Israel two years ago. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/xenical-order-online-uk.pdf#makes ">cost xenical uk</a> The trouble on O'Connell Street, Dublin's major thoroughfare, and fighting with police outside the entrance to Ireland's parliament building reflected the rising divisions — both within the government and on the streets — over plans to continue with a five-year austerity program. <a href=" http://www.markolukac.com/cheap-generic-dutasteride.pdf ">dutasteride online prescription</a> Franco also quoted from an unnamed friend of Marcelo’s, who said in a statement to police that  Marcelo  “always told me he wanted to become a hired killer. He had a plan to kill his parents during the night, so that no one would notice, and escape in the parents' car and live in an abandoned place.”

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could I borrow your phone, please? <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?equine-prostin.pdf ">prostin vr 0.5</a> As part of the agreement, Samsung Display will receive newconvertible preferred shares in Corning worth $1.9 billion, andwill invest another $400 million by subscribing to newconvertible preferred shares. If the preferred shares areconverted, Samsung Display would become the U.S. firm's biggestshareholder, with a 7.4 percent stake. <a href=" http://thesimpleidea.com/does-trazodone-come-in-75-mg.pdf#smack ">can u get high off trazodone hydrochloride</a> It&#8217;s, quite frankly, the most conservative of issues — basic human dignity, treating everyone equally under the law, hiring them based on their qualifications, keeping them based on their job performances, not based on who they love, how they were born. And so, I&#8217;m so excited to sit here today and see the bipartisan collaboration. <a href=" http://www.adsprecision.com/metoprolol-tartrate-lopressor-25-mg-tablet-lenovo.pdf#bertram ">buy metoprolol succinate xl side effects</a> "I didn't really know what it [the app] was using it [personal information] for," a 19-year-old male told Pew. "Like an app wanted to use location services for some reason. But I didn't see the reason why." <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?buy-montelukast-online-uk-weather.pptx ">para que sirve montelukast tabletas 10 mg qmbol</a> The onshore infrastructure associated with the project - not included in today’s decision - involves underground cabling from Anderby Creek to a substation in Bicker, passing through a reactive compound on the outskirts of Skegness and has met significant criticism from Lincolnshire County Council. <a href=" http://www.tib.com.sg/best-way-to-knock-someone-out-with-drugs ">my online pharmacy</a> But the biggest bucks are in overseas sales. In Hong Kong, for example, iPhones are worth upward of $2,000 apiece, and even units cut off from domestic cell networks can be reactivated to work in foreign countries. There is so much money to be made that Hezbollah turned to cell phone trafficking to fund its terrorist activities.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).