Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

A book of First Class stamps <a href=" http://uff-fau.org/xyzal-5-mg-filmtabletta-28x-ra.pdf ">generic xyzal</a> Sheidler said that one area often overlooked in discussions about obesity is the benefit of drinking no- and low-calorie beverages. But, he said, the company also understands that people have questions about artificial sweeteners. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-buspar-online.pdf ">purchase buspar</a> "We saw a lot more racing than normal, with riders and teams taking chances and acting on the spur of the moment during stages. It was a far less calculated race than it has been previously, and a reminder of how exciting it can be - there were very few dull days. <a href=" http://www.markolukac.com/viviscal-before-and-after.pdf ">viviscal professional</a> Rosberg will serve a drive-through penalty after he was released into the path of Perez during his first stop. This is turning into a disastrous afternoon for Mercedes following Hamilton's earlier retirement. <a href=" http://www.careercadence.com/is-there-a-generic-prevacid-for-infants.pdf ">how to take prevacid fdt 30 mg</a> Islamic endowments, estimated to be worth hundreds ofbillions of dollars globally, are another area which Dubai istargeting. Analysts say many of them invest their moneypassively and inefficiently, creating potential for economicgains if they are reformed. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/propecia-prices-uk.pdf ">propecia cost walgreens</a> Brothers was part of a defensive effort that held Murray to his third-lowest single-game quarterback rating (122.8) since the start of the 2012 season. Only Florida and South Carolina last season held him to a lower rating.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

It's serious <a href=" http://buumon.org/cipralex-constipation.pdf#access ">cipralex 20 mg anxiety</a> Wall Street, in other words, through creating increasingly complex transactions that few understand but all firms deal and participate in, has created an enterprise that can make criminal behavior practically impossible to detail and discern. <a href=" http://janematthewsdesign.com/clindamycin-hydrochloride-liquid-acne.pptx#complication ">clindamycin cream while pregnant</a> Scottish Trades Union Congress (STUC) general secretary Grahame Smith argued there was little in the latest statistics to support the growing optimism about Scotland&#039;s immediate economic prospects. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/is-there-a-generic-esomeprazole-magnesium.pdf ">is there a generic esomeprazole magnesium </a> Lord Harris, the founder and currently chairman, will become full-time executive chairman and Graham Harris, who has been with the company for just four months as trading director, will join the board and become chief operating officer. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=cyproheptadine-tablets-ip-4mg.pdf#absurd ">purchase cyproheptadine online</a> On a conference call on Tuesday with Wall Street, Microsoft chief executive Steve Ballmer made it clear that he expects Nokia will continue to remain the sole Microsoft Windows Phone supplier for a very long time, based on today's market-share numbers. <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/bahaya-obat-pelangsing-p57-hoodia.pdf ">where can i buy unique hoodia in the uk</a> MPs hadn&rsquo;t, of course, stopped the war. In fact, they had decided it should continue unchecked indefinitely. But Stop the War&rsquo;s role in their decision was real enough. It was the Labour leader Ed Miliband&rsquo;s last-minute change of position which made the difference &mdash; and Stop the War and its supporters which did some of the pushing.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).