Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Will I get paid for overtime? <a href=" http://www.dunasl.com/?p=buy-depo-provera-injection-online.pptx ">buy depo provera shot online</a> According to figures from the Association of EuropeanBusiness (AEB), which tracks the Russian car market, car saleshave fallen for four straight months as Russia's $2 trillioneconomy has faltered. The AEB recently cut its full-yearforecast to a fall of 5 percent. <a href=" https://ilcorvopasta.com/omeprazole-dosage-60-mg.pptx ">buy omeprazole capsules 10mg</a> “We talk about steps and all that stuff, we obviously showed what we can do last year, but that’s over,” the Islanders captain said. “We have to go out and prove ourselves again. We are not consistent enough right now. That’s all there is to it, it’s not consistent enough.” <a href=" http://www.abra-fluid.ch/where-can-i-buy-alli-diet-pills-in-the-uk.pptx#meantime ">where can i buy alli diet pills in canada</a> So far, two people are unable to move their legs _ doctors don't yet know if the damage is permanent _ and several others have needed surgery to stabilize their spines so they can move, said Dr. Geoffrey Manley, neurosurgery chief at San Francisco General Hospital who is overseeing their care. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-20-mg-once-a-day-chords.pdf#anthony ">accutane 20 mg price xtra</a> "There's some cannibalisation of Apple's market share fromcompetitive mid-tier models that cost a lot less and perform aswell, from vendors such as Xiaomi and Vivo," said Huang Leping,an analyst at Nomura in Hong Kong, referring to rival Chinesemodels. <a href=" http://mirrorofrace.org/tetracycline-antibiotics-buy-online.pdf#april ">buy tetracycline no prescription</a> "This lawsuit is an unfortunate attempt to capitalize on Ryan's recent press attention for taking responsibility for his actions. The factual allegations and the legal claims have absolutely no merit. We believe the lawsuit will be dismissed," he said in a statement.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/compare-prices-lamisil-once-idealo.pdf#mist ">terbinafine generic 250mg treat</a> On Sunday, the Daily News’ Greg B. Smith reported that Weiner took $43,100 from his campaign account to pay a private-investigative firm he had called in while attempting a coverup in the scandal that forced him from Congress in 2011. <a href=" http://www.ashmontmedia.com/releases/flomax-use-in-women.pdf ">tamsulosin online purchase</a> The retired soccer star filmed some shirtless scenes for an upcoming H&M campaign on Tuesday, much to the delight of onlookers. Workers in London's Shoreditch district were treated to views of Beckham's chiseled and tattooed physique as he hung in the air while strapped in a harness and wearing tight blue briefs. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-800-equivalent-side-effects.pdf ">motrin dosage for severe back pain ovulation</a> The £3.50 SIM-only deal includes 100 minutes, 250 texts and 100MB of data. TalkTalk's SIM-only plans are available on a month-by-month basis with no ongoing commitment, or for a 12-month contract. <a href=" http://www.novacast.se/avena-sativa-pills.pdf#planets ">price avena sativa</a> The Dow Jones industrial average fell 109.32 pointsor 0.71 percent, to 15,389. The S&P 500 declined 6.73points or 0.40 percent, to 1,690.75. The Nasdaq Composite dropped 7.48 points or 0.20 percent, to 3,661.648. <a href=" http://www.hearthandmade.co.uk/voltaren-gel-uk-reviews.pdf#meddle ">voltaren gel uk reviews</a> No group immediately claimed responsibility for either of the bombings, but such attacks are the hallmark of Sunni Islamist al Qaeda, which views Shi'ites as non-believers and has been regaining momentum this year.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).