Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.acercas.com/?lexapro-price-comparison.pdf ">discount lexapro</a> They have become the face of the government shutdown&#8217;s effect on America&#8217;s fallen &#8212; four Army soldiers killed in Afghanistan this past weekend whose families were not provided with a $100,000 death gratuity. <a href=" http://www.theagencylimited.com/where-to-buy-clomid-cheap.pdf ">order clomid cheap </a> “These findings suggest that high fat/sugar foods and drugs of abuse trigger brain addictive processes to the same degree and lend support to the hypothesis that maladaptive eating behaviors contributing to obesity can be compared to drug addiction,” Schroeder’s team writes in a statement describing the study, to be presented at the Society for Neuroscience in San Diego next month. <a href=" https://ilcorvopasta.com/seroquel-xr-tab-200mg.pptx ">seroquel xr 300 mg coupon</a> When your team loses, the researchers suggest trying to put that defeat in perspective. Instead of reaching for that bag of Doritos, Chandon encourages people to think about other things that are valuable to them—like their spouses, or children. <a href=" http://crearmarca.com/topiramate-online/#prosperity ">topamax 200 mg daily</a> Still, back on the hill is where she's happiest. Her biggest obstacle is a mental one: "It's not that I don't trust my knee or my body .. it's a matter of pushing to the next level, being comfortable going that fast again." <a href=" http://awsg.org.au/motrin-400-mg-prescription.pdf#athlete ">can i take motrin before running</a> In recent years, this speech has been used to signal upcoming shifts in policy, including at last year's gathering, when Bernanke laid the groundwork for a third round of massive bond buying that was announced by the Fed the following month. (Reporting by Alister Bull; editing by Jackie Frank)

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I like watching football <a href=" http://www.taalgewoon.nl/vigor-rx.pptx#distinctly ">stamina rx pills directions</a> (Additional reporting by Katharine Houreld and Maria Golovnina in Islamabad, Shyamantha Asokan, Anurag Kotoky, Rajesh Kumar Singh, Matthias Williams and Nigam Prusty in New Delhi; Writing by Sanjeev Miglani; Editing by Ross Colvin and Michael Roddy) <a href=" http://freaktab.com/generic-topamax-manufacturers.pdf ">over the counter equivalent to topamax</a> This comes from our ad serving technology and is used to track how many times you have seen a particular ad on our sites, so that you don't just see one advert but an even spread. This information is not used by us for any other type of audience recording or monitoring. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/generic-prevacid-costco.pdf ">how much does prescription prevacid cost</a> Sales at pizza delivery chains in Germany reached $509million in 2012, while independents racked up $693.6 million,according to Euromonitor. That stands against $1.213 billion forthe chains and $515 million for the independents in Britain. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/remeron-15-mg-sleep-aid.pdf ">mirtazapine 15 mg tabl</a> Under its latest offerings Sprint said that its smartphonecustomers would pay $240 less per year than customers of marketleader Verizon Wireless, a venture of Verizon Communications and Vodafone Group Plc and $120 less per yearthan No. 2 U.S. operator AT&T and smaller rival T-Mobile US. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/zaidi-buluh-perindu-tongkat-ali.pdf ">beli tongkat ali</a> Netflix was added in September as an option on cable set-top boxes through two companies in Europe. CEO Reed Hastings, in a webcast after the earnings release, said he was "hopeful" Netflix could reach a similar deal with Comcast Corp or other U.S. cable operators.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).