Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'll put him on <a href=" http://www.taalgewoon.nl/magna-rx-reviews-yahoo.pptx ">magna rx recommended dosage</a> The report, published in the American Journal of Psychiatry, suggests that the higher rate of attempted suicide attempts among gang members may be associated with other psychiatric illness, but could also correspond with the notion that impulsive violence may be directed both outwardly and inwardly. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/wellbutrin-generic-bupropion-4-cvs#picture ">buy bupropion hcl xl manufacturers</a> At the end of the spacewalk the two Russian cosmonauts unfurled their Country&#8217;s flag in honor of Russia&#8217;s Flag Day. Yurchikhin said, &#8220;Today is a holiday, Russian Flag Day. We congratulate all Russians. We must love and respect our flag and then others will respect us.&#8221; <a href=" http://beetperformer.com/ovaboost-canada.pdf ">ovaboost bfp</a> But government officials painted the sale as a success andsaid they expected $400 billion in state revenue from the Librafield over 30 years, cash they hope will transform the country,paying for education and health care needed to narrow a wide gapbetween rich and poor. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/citalopram-benefits-side-effects-sleeping.pdf#bag ">much does generic celexa cost srbija</a> The trend appears to have improved the job prospects of less-educated Americans. Employment for high school graduates increased by nearly 400,000 in July, while payrolls for those with at least a four-year college degree fell by 256,000. <a href=" http://unpluggedexpo.com/decolgen-fx-wiki.pdf#red ">is decolgen no drowse safe for pregnancy</a> The lawsuit says Shanks' employers "breached their fiduciary duty owed to Po" because they failed to protect her from the harm inflicted by their employee and failed to investigate and report Shanks to the College of Nurses.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://www.ext.fi/actos-buy-online.pdf#cavern ">where to buy actos skin shoes in singapore </a> In June 2012 the road agency also called in a bond worthmore than 13 million euros that Alpine Bau had lodged with abank as security in case it failed to meet the terms of thecontract. Then in February this year it wrote to the bank,saying it wanted to call another bond, also worth about 13million euros. A few days later, it wrote to the bank again,asking it to postpone - a process it repeated six times, beforeit finally claimed the cash in May this year. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-14-day-free-trial-faq.pdf#injury ">abilify 14 day free trial icon</a> Think of it this way: investors have almost always been able to expect that should they buy a house or a stock or a bond and hold it for 20 years they would find a more populous world with more potential buyers. Aging populations also have different consumption patterns than growing ones, with potentially higher savings rates and lower consumption, all of which tends to lower economic growth and returns to asset holders. <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/aciclovir-tablets-200mg#landscape ">aciclovir 5 cream</a> Seemed like a legal and effective hit to me. Don&#8217;t like it, then complain to the league and change the rules so it&#8217;s illegal. The league knows what should and shouldn&#8217;t be legal and I thought everybody was on the same page. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?rb-health-extend-cost.pdf ">rb health extend</a> The Chiefs&#x92; game at Philadelphia on Thursday night will not only mark the return of Chiefs head coach Andy Reid to the city where he coached the Eagles for 14 years. In all, the Chiefs have a combined 24 personnel who served 147 total years with the Philadelphia franchise at one time or another. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/is-1000-mg-of-seroquel-too-much-echinacea.pptx ">does seroquel 300 mg get you high vybz</a> "It's common that breastfeeding moms are asked to cover up or asked to feed their babies elsewhere, when really it's illegal to do so. They are allowed to breastfeed however and wherever they see fit," said Katy Whipple, protest organizer.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).