Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Sorry, I'm busy at the moment <a href=" http://www.teamjolokia.com/tv-discount-pharmacy-edmond.pptx#january ">online pharmacy rx</a> Drops in oil and gas output have held back Britain's economyin recent years, hitting attempts to stimulate growth, which isexpected to be a major issue in the 2015 general election. Thebody's forecasts disappoint expectations for the pace of a revival. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/vigora-company.pdf ">vigora 100.com</a> Navy’s Chris Johnson, who had two fourth-quarter interceptions, said, “During the week, we were going through it like we knew the game was on, even though there was an uncertainty. When we found out were going to play, we were happy. But it wasn’t like we were surprised.” On a magnificent fall afternoon, a record crowd of 38,225 filled <a href=" http://ishedlight.com/carbs-away-mgk.pdf ">pure advantage carbs away</a> Indeed, Ahmed Abu Khattala, a Libyan militia leader, has long been living like a man with little to fear — last October spending two hours with a New York Times reporter, drinking a strawberry frappe on the patio of a luxury hotel while mocking Libya's National Army as a "national chicken" — as I learned this summer on a GroundTruth reporting fellowship during which I focused my reporting on the heavily armed militias that refuse to disband and are still holding sway here. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/lexapro-20-mg-cost.pdf ">lexapro pill size</a> The women who sat through the nearly month-long trial ranged in age from womenin their early 30s to women in their 60s. Four of the women either have experience with guns or relatives who are gun owners. Two of them share a passion for rescuing animals. Five of them are white and the sixth is a minority, believed to be Hispanic. Five of them were mothers. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?betnovate-c-skin-cream-benefits.pdf ">where can i buy betnovate cream uk</a> Not intentionally of course. The president still stands squarely behind his singular &ndash; perhaps even his only &ndash; legislative accomplishment of any substance. The sad fact is however that his team has made such a hash of the implementation phase of Obamacare that "delay" is already a reality.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

We went to university together <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-dosage-for-iufd-wiki.pdf#imprison ">misoprostol 200mg tab yyz</a> Shares in PSA Peugeot Citroen were among the toplosers, down 8 percent after sources told Reuters the strugglingcar maker is preparing a 3 billion euro capital increase inwhich Chinese partner Dongfeng and the French government wouldtake matching stakes. <a href=" http://tamarabaranova.com/generic-clomid-cheap.pdf#dusk ">buy clomiphene australia</a> Cable’s ABC Family was the most inclusive network GLAAD tracked, with 50% of its original programming including LGBT images or story lines, like “The Fosters,” which follows a gay couple raising a multiethnic family. <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/prednisone-costco.pdf ">taking prednisone for costochondritis</a> The CDC recommends that children get the DTaP vaccine series at the following ages: 2 months, 4 months, 6 months, 15 to 18 months, and 4 to 6 years. Health officials also recommend that preteens and adults get a Tdap booster. Infants under one year old are especially vulnerable and can develop life-threatening complications. Tdap is also recommended for pregnant women during the third trimester of each pregnancy. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=allergy-nasal-spray-fluticasone-containing.pdf ">otc flonase cost how much does</a> Snowsure Val Thorens&rsquo; altitude makes it the ideal venue for an early season race &ndash; part of the huge Trois Vallées ski area, it&rsquo;s the highest resort in Europe, at 2300m. With more than a metre of fresh powder falling on the first day of the event, lack of snow wasn&rsquo;t a problem. Ski cross events start with a training session, when racers familiarise themselves with the course, then individual timed qualifications pare down the field. The action really gets under way when the head-to-head racing starts, and sure enough there were crashes aplenty in Val Thorens as the competitors fought it out. The race progressed quickly, with skiers being ferried back up to the start by snowmobile. In the men&rsquo;s final, a great start by Switzerland&rsquo;s Armin Niederer helped him hold the lead right to the finish. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=what-is-motrin-pm-used-for-avatar.pdf ">where can i buy motrin 800 mg dfx</a> Thwack goes the serve, 128.6mph. Bang goes the forehand, whippy and long. Screech goes the open-stance backhand, over and over again. Technically correct, perfectly balanced, immensely strong, she overpowers lesser beings from the moment she walks on court.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).