Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Where do you live? <a href=" http://www.welaunch.co.uk/can-i-buy-nexium-from-canada.pdf ">nexium generics</a> Senior staff recommended the change to better reflect the hospital’s methods, which integrate complementary and conventional medicine. The move follows controversy over homeopathy, which MPs said last year should no longer be funded on the NHS. The Royal London is part of University College London Hospitals NHS Foundation Trust and introduced acupuncture, herbal medicine and other complementary therapies to the NHS. <a href=" http://www.jilchambless.com/buy-ibuprofen-600-mg.pptx#chuckled ">ibuprofen advil tylenol</a> "Over time, more and more shipped vaccine is likely to beswitched to quadrivalent, so over a five-year period it couldlift revenue growth from the low single digit to the mid-to-highsingle digit (percentage) range," said Alistair Campbell, anindustry analyst at Berenberg Bank. <a href=" http://mirrorofrace.org/can-you-buy-motilium-over-counter-in-the-uk.pdf ">buy motilium online australia</a> A new production facility which will go into operation bymid-2015, is expected to raise total capacity to about 400million pieces of peel-off masks per year.($1 = 7.7549 Hong Kong dollars)($1 = 6.1125 Chinese yuan) (Additional reporting by Alexandria Sage in PARIS and AlexandraHoegberg in HONG KONG; Editing by Anne Marie Roantree and MiralFahmy) <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-rbus.pptx#chemist ">levitra ijmf</a> However, please note - if you block/delete all cookies, some features of our websites, such as remembering your login details, or the site branding for your local newspaper may not function as a result. <a href=" http://ascofarve.com/?buy-animal-m-stak-cheap.pdf ">m stak after stak</a> Same thing happened to Pat and Kevin Williams&#8230;ultimately the NFL won and they both served their four game suspensions. They took Starcaps and the banned diuretic was not listed as an ingredient. They NEVER took steriods and were tested specifically for steriods after the diuretic was detected. Evidently, the particular chemical will mask the use of steroids so the NFL put the substance on the banned list. Didn&#8217;t matter, banned is banned according to the NFL. I personally think the Williams&#8217; should have been able to sue Starcaps for the lost four game checks but they didn&#8217;t.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Where are you calling from? <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/naprosyn-naproxen-same-zip.pptx#ignorance ">naproxen 500 mg purchase looks like</a> Morrison, whose popularity is so vast he had his own comic book convention last year in Las Vegas, said his interest in American comics came out of a childhood spent near a naval base, which once had a huge American presence. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/paxil-generic-cost.pdf ">paxil 10 mg enough</a> The Steelers will be desperate Sunday trying to save their season. Will that be enough motivation for them? We saw how that worked out for the Giants. One more loss and the Steelers will be packing their bags for the season. But they do have one thing going for them: They are coming off their bye week after playing in London. The Jets had a short week after playing a Monday night game on the road. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/zithromax-medicines-uk.pdf ">order azithromycin online uk</a> "The UK, as a champion of free trade, is a reliable partner for Japan. More than 1,300 Japanese companies have invested in the UK, as part of the single market of the EU, and have created 130,000 jobs, more than anywhere else in Europe. <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/does-celexa-slow-heart-rate.pdf ">celexa heart attack risk</a> The money will help Harvard, ranked America's No.2university behind Princeton by U.S. News & World Report thisyear, "ensure its leadership role in the rapidly shiftinglandscape of higher education", it said. <a href=" http://www.gcva.com/buy-clomid-online-cheap.pdf#sphere ">clomiphene citrate buy</a> A journalist embedded with Syrian troops told the AP that a reporter for Iran's Arabic-language Al-Alam television station was wounded near the mosque. A sniper's bullet struck the thigh of journalist Roa al-Ali, the journalist said, asking his name not be made public as he wasn't authorized to give information to other media outlets.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).