Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" http://dsg.cz/tretinoin-gel-01-buy.pdf ">generic renova online</a> U.S. prosecutors last month charged two former owners ofColorado-based Jensen Farms, brothers Eric and Ryan Jensen, withsix counts each of introducing adulterated food into interstatecommerce tied to shipping tainted melons to out-of-state marketsin 2011. <a href=" http://haravginsburgh.com/tadapox-effet.pdf ">tadapox diskuze</a> Britain's Chris Froome won this year's race, which came under extra scrutiny as it was the first edition being staged since American Lance Armstrong admitted he had cheated his way to seven Tour de France titles from 1999 to 2005. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/best-place-buy-nolvadex.pdf#sew ">precio de nolvadex en mexico</a> Baucus unequivocally dismissed the excuse he's hearing from some colleagues that submitting a piece of paper with tax priorities could put them in an uncomfortable situation down the road if the information was ever leaked. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/clotrimazole-betamethasone-cream-uses.pdf#lunch ">betamethasone cream 0.05 uk </a> Meanwhile, the amount of COMEX registered for potential delivery has fallen to below 27 metric tonnes (777,000 ounces), which is a spit in the bucket when you look at the rate that gold is pouring into foreign central banks. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/where-to-buy-abilify-online.pptx ">can you buy abilify online</a> He got a small victory on Wednesday, when the Senate Foreign Relations Committee approved a resolution on the use of force in Syria by a narrow vote of 10-7, a text that will be put to full Senate vote next week.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you give me some smaller notes? <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-printable-coupon-september-2013-xbox.pdf#onto ">rogaine results after 4 months milestones</a> Not that Condit had gone anywhere. His two defeats over the last nine months had come against the crème de la crème: a unanimous decision loss to champion Georges St-Pierre last November, then the same result in March against Johny Hendricks, who'll challenge GSP for the belt in a couple of months. This is not the Bum of the Month Club, to be sure. But still, if you've recently lost to both the man with the strap and the one who might soon be wearing it, you've got your work cut out for you to get back in the picture. <a href=" http://fireflyitservices.com/alli-prices-at-walmart.pdf ">alli lowest price uk</a> A different blaze, a 60-acre wildfire, forced evacuations of about 75 homes Thursday near Wrightwood, a community in the San Gabriel Mountains popular with skiers located about 40 miles northeast of downtown Los Angeles. <a href=" http://drakeed.com/celebrex-cap-200mg-30.pdf#track ">celebrex 400 mg medication</a> Artist and therapy student Anna and her friends marked a birthday in New York recently with a familiar ritual: They pumped up the electronic music, danced, and celebrated with a special guest called Molly. <a href=" http://www.ssvoverath.de/order-tretinoin-online.pptx#irritation ">generic retin-a buy</a> "Short term these things fluctuate, there is speculation one way, there's speculation the other way," Watsa said of the movement in BlackBerry's share price. "We never pay too much attention to the marketplace." <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-clomid-and-nolvadex-uk.pdf ">will my gp prescribe clomid uk</a> BHUBANESWAR/NEW DELHI, India, Oct 10 (Thomson Reuters Foundation) - A cyclone heading towards India's southeast coast intensified on Thursday, disaster management and weather officials said, warning tens of thousands of farmers to save their crops before the storm reaches land in the next 72 hours.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).