Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Have you seen any good films recently? <a href=" http://haravginsburgh.com/vigora-kya-hota-hai.pdf#invited ">vigora 100 in south africa</a> The capture of the two districts, located between two major roads heading south towards Jordan, strengthens Assad's hold on major supply lines and puts pressure on rebel brigades under siege for months in suburbs east and southwest of the city. <a href=" http://www.icbonline.org/does-rogaine-work-for-thinning-hair-short.pdf#doubly ">order rogaine daytona beach shores</a> "The health, safety, well-being and dignity of every worker that contributes to staging the 2022 Fifa World Cup is of the utmost importance to our committee and we are committed to ensuring that the event serves as a catalyst toward creating sustainable improvements to the lives of all workers in Qatar." <a href=" http://vcreme.edu.vn/where-can-i-buy-motrin-800.pdf#appalling ">motrin purchase project</a> He was wearing a black tactical bullet proof vest with the word POLICE on the front and the back, 12 fully loaded magazines containing 203 rounds of ammunition, and he carried a silver metal Transportation Security Agency (TSA) badge, the police said. <a href=" http://www.world-television.com/flonase-online-ordering.pdf#hopes ">flonase online ordering</a> Vick thought he could have re-entered the game had something happened to Foles. He said he was sore but expected to be able to play next week against the Bucs, although he’s missed games when he’s had hamstring injuries before. <a href=" http://www.novacast.se/beta-sitosterol-does-it-work.pdf#dispose ">saw palmetto with beta sitosterol 160 mg</a> Make your characters fit their setting. Social class, and its accompanying markers, is still important in British life. Your Lord of the Manor who went to a public school may be poor and struggling to repair the stately home, but he will never be called Wayne or his daughter Jay-den, and he will eat supper or dinner in the evening, never tea and never have "a meal". But if he goes to a seaside resort he may well buy fish and chips from a proper shop and eat them out of the paper while sitting on the wall looking at the water. All this may seem both snobbish and confusing but the author has to get it right.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Which year are you in? <a href=" http://janematthewsdesign.com/use-of-cytotec-in-early-pregnancy.pptx ">cytotec use in pregnancy</a> "We definitely think this law is misguided and unconstitutional in Nelson and anywhere else where it's passed," lawyer Jonathan Lowy of the Washington-based Brady Center said in a recent interview. "But it's also important to send a message to other jurisdictions around the country that might be inclined to pass similar misguided, unconstitutional laws." <a href=" http://atomsystem.com/buy-trazodone-sleep.pdf ">buy trazodone online uk</a> The driver knocked over two mannequins and then started hitting people, swerving from side to side and often running straight into them. Video showed the car hitting at least three vendors who were sitting at their sales booths. <a href=" http://drakeed.com/what-is-amlodipine-benazepril-used-for.pdf#represent ">cheap lotrel</a> Ortiz may or may not be the greatest designated hitter of all time. It’s a debate that’s complicated by the differing styles of the two hitters, as Martinez was an on-base machine whereas Ortiz’s most daunting quality has always been his ability to hit the ball out of park. What isn’t debatable, however, is that Ortiz isn’t done leaving his mark on the Red Sox organization or baseball as a whole. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/buy-nardil-online-uk.pdf#breathing ">nardil dosage</a> The Dutch faith in the reliability and sustainability of the motor vehicle was also shaken by the Middle East oil crisis of 1973, when oil-producing countries stopped exports to the US and Western Europe. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-ventolin-inhaler-online-usa.pdf#seaside ">where can i buy albuterol inhaler online</a> The definition is hotly disputed by the rival sides, with the military and its civilian supporters saying it was acting at the behest of millions of Egyptians who had taken to the streets to demand Musri leave office.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).