Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I've got a part-time job <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/purchase-macrobid-online.pdf#visitor ">macrobid 100 milligrams</a> For starters, Eagan lays out the legal basis for the NSA’s programs to collect what’s known as metadata — phone numbers, call times, email addresses and the like, though not the content of calls and emails — from telephone and internet companies. <a href=" http://www.world-television.com/can-you-buy-propecia-over-the-counter.pdf#ignorant ">buy propecia from canada</a> Even though the study uncovered some of the reasons for survival differences, the disparity can't yet be completely explained. "We don't fully understand why blacks present with worse disease characteristics," Silber said. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/lamisil-oral-tablets-facial-paresis.pdf ">lamisil buy online kmart</a> They can keep climbing with a victory over No. 22 Florida at Faurot Field on Saturday (12:21 p.m., WTCN-15). The Gators are looking to snap back from a 17-6 loss at LSU on Saturday and realize that Missouri (6-0, 2-0 SEC) has developed into a legitimate contender in the division. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/where-to-buy-alli-diet-pills-in-australia.pdf#choked ">where to buy alli diet pills online</a> The cause of the blaze in scrub oak and sagebrush foothills about 40 miles east of Salt Lake City was unknown but there were reports of lightning strikes in the area mid-afternoon when the blaze erupted, Zwirn said. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/keflex-cephalexin-750-mg.pdf#pinching ">keflex order</a> As the national Affordable Care Act is designed to expand insurance coverage, hospitals could see more patients, according to Scott Richardson, Northfield Hospital & Clinics community relations director.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Jonny was here <a href=" http://vonfluestudio.com/can-i-buy-nexium-over-the-counter.pdf ">where can i buy nexium tablets</a> "When it comes to the Internet, in the balance between freedom and responsibility, we have neglected our responsibility to our children," Cameron said in a speech given in London early this morning. "My argument is that the Internet is not a sideline to 'real life' or an escape from 'real life'; it is real life." <a href=" http://lucyhale.com/ibuprofen-price.pptx#dick ">what is the shelf life of ibuprofen 600mg</a> “The external positions for the emerging Asian economies are much stronger [than in 1997]. The central banks are also not defending their exchange rates,” S&P's Paul Gruenwald said in a report titled “South and Southeast Asian Economies Grapple with Growth and External Financing Risks.” <a href=" http://www.icbonline.org/why-isn-rogaine-for-receding-hairline-speed.pdf#dome ">generic rogaine amazon europe</a> Washoe County School District spokesman Charles Rahn told the Associated Press that the middle school and the adjacent Agnes Risley Elementary School were evacuated to Sparks High School. Rahn said the elementary school will stay closed Monday. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/price-for-effexor-xr-150mg.pdf ">300 mg effexor xr too much</a> The delay was due to an early morning storm that pushed back a floating command room center from its position close to the wreckage. There, engineers using remote controls were guiding a synchronized leverage system of pulleys, counterweights and huge chains looped under the Concordia's carcass to delicately nudge the ship free from its rocky seabed perch just outside Giglio Island's harbor. <a href=" http://www.eetcafevandemarkt.nl/my-tadalist.pdf#slang ">medicamento tadalista</a> &#8220;At one point I kind of looked in the mirror and said, you know, you&#8217;re a mom, you&#8217;re a wife, people count on you, you can&#8217;t go off the deep end into this kind of crazy, musical swirl,&#8221; she said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).