Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I work for a publishers <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/can-i-buy-aciphex-over-the-counter.pdf#bookcase ">buy aciphex generic</a> We have life insurance policies. We have multiple retirement accounts. We have pensions and Social Security entitlements. We have several bank accounts. We have equity in our home. We have lots of stuff. And it seems like we have a zillion online passwords to important financial accounts. You should know what's in them. You should have access to our financial details. You should know what we'd like done with our assets and, in your own self interest, what your shares in them would be if and when we die. <a href=" http://www.markolukac.com/xatral-xl.pdf#health ">xatral xl 10mg tablets</a> Ni Zhaoxing, chairman of the ZhongRong Group real estate investment firm, hopes to recreate the 19th century palace that was the world's largest glass structure before it was destroyed in a fire in 1936 that could be seen across London. <a href=" http://passporttoeden.com/metformin-online-purchase.pdf#expanded ">purchase metformin canada</a> "We wouldn't be here today had they not stayed and accepted ... dramatically reduced pay," he told the paper. "They really contributed an enormous amount [to AIG's survival] and proved to the world they are good people. It is a shame we put them through that." <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/purchase-finpecia.pdf#enforce ">buy finasteride online pharmacy</a> * A handful of buyout firms, including Cerberus CapitalManagement LP, are exploring a deal for all or part ofsupermarket chain Safeway Inc, according to peoplefamiliar with the matter, in what could potentially shape up tobe one of the largest leveraged buyouts since the financialcrisis. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/ventolin-2-5-mg2-5ml.pdf#patrol ">ventolin inhaler 100 mcg fiyat</a> Mr Herriot, a former miner from Newport, South Wales, was due to stand in a by-election in Pill in Newport City Council in South Wales, a Labour stronghold. He ended his speech calling for the socialist system to be brought to Britain.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

A jiffy bag <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/caverta-100-efectos.pdf#moving ">caverta 50 mg tablet</a> -Maybe the most shocking thing that has happened across a pretty great baseball October was Dustin Pedroia booting a sure double-play ball and giving the Tigers that big inning in Game 4 of the ALCS. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/acyclovir-online-uk.pdf ">acyclovir cream uk</a> If Rodriguez's suspension is based on the collective bargaining agreement, he would not be able to play while waiting for arbitrator Frederic Horowitz to hear his case. While it's unclear how quickly an appeal could be heard, Horowitz conceivably could hand down his ruling before the end of the season. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-use-in-pregnancy-yo-lo.pdf#lens ">costo de cytotec en bogota urgencias</a> Tribune expects to complete the separation over the next 12 months, and management will present detailed plans for the board to consider. Each company would have revenue in excess of $1 billion, Tribune said. <a href=" http://www.hardmusica.pt/order-generic-valtrex.pdf ">buy valtrex online usa</a> Off the court, Roger Draper&rsquo;s imminent departure offers the LTA a chance to reform itself. On it, we look to have a future top 50 player in 18-year-old Kyle Edmund. But there are some bare patches in the junior ranks, and it could be several generations before Britain produces another player with Murray&rsquo;s all-round gifts. <a href=" http://www.cappobros.com.au/where-can-i-buy-lamisil-spray.pdf#isle ">lamisil terbinafine spray</a> Google, which is a much larger company with hordes of cash-hungry stockholders, can&#8217;t (and won&#8217;t) shut down Gmail, which is why the service is both still around and glaringly insecure. None of that&#8217;s surprising.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).