Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'd like to speak to someone about a mortgage <a href=" https://www.tca.nl/what-is-sumatriptan-succinate-25-mg.pdf ">imitrex cost for generic</a> But Mohsen Milani, executive director of the Center for Strategic and Diplomatic Studies at the University of South Florida, says that Iran is more prepared to negotiate with the United States than at any time since the Islamic Revolution of 1979, and that this "unprecedented opportunity" should not be passed up. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/pioglitazone-hydrochloride-uses-fa.pptx#agreed ">buy pioglitazone hydrochloride francisco</a> Dow Chemical's net income rose 72 percent to $2.34 billion,or $1.87 per share, in the second quarter, helped by the $2.2billion received in damages from Kuwait's state chemicalscompany for pulling out of the K-Dow petrochemical venture in2008. <a href=" http://www.huntington-hilfe-salzburg.at/index.php/purchase-mirtazapine.pdf ">purchase mirtazapine</a> The unidentified 6-foot-tall goon, sporting a green hat and dark-colored hoodie, approached a cashier pay window at the Eagle gas station on Webster Ave. near E. 181st St. in the West Bronx at 2 a.m. Thursday, cops said. <a href=" http://www.jaxmediator.com/ginseng-tea-amazon.pdf ">ginseng digging</a> Normally, you would have some bonds in the portfolio for diversification and balance, so that if equities go down, bonds might not. A low-risk investor would probably have had more historically in bonds because all the models would take you that way. <a href=" http://www.medizzine.com/?online-purchase-optiprostate-xts.pdf#selected ">discount optiprostate xts</a> “The IOC and the USOC had previously requested that the medal be returned,” said USOC spokesman Patrick Sandusky, confirming the organization had received the medal. “The USOC has made arrangements to return the medal to the IOC.”

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Yes, I play the guitar <a href=" http://www.stconsultores.com/ofloxacin-ophthalmic-solution-pink-eye-dosage.pdf#bid ">floxin otic dose</a> Five cent coins are pictured in the air in front of the Federal Palace during an event organised by the Committee for the initiative ''CHF 2,500 monthly for everyone'' (Grundeinkommen) in Bern October 4, 2013. <a href=" http://schell.com/?buy-tenormin.pdf#rubber ">purchase tenormin online</a> Having secured the same double at the last two Olympics and the 2009 world championships and almost certainly been denied another only by a false start in the 2011 world 100m final Bolt's victories are less races than processions. <a href=" http://www.photogonia.gr/index.php/discount-drug-store-moree-opening-hours.pdf ">can you take magnesium with prescription drugs</a> "If you have to go through these machinations to get thesethings through, it frankly is an excellent demonstration of whymanagement buyouts are so problematic," said Charles Elson,director of the John L. Weinberg Center for Corporate Governanceat the University of Delaware. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/nangi-suhagrat-ki-photos.pdf#biting ">suhagra 100 mg price india</a> He was referring to a decision by some European countries to deny airspace to the plane of the Bolivian president who was flying home last week from Russia. The plane eventually landed in Austria, where it was searched in an apparent belief that Snowden was on board. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/dosage-of-celexa-for-depression-after-taking.pdf ">dosage of celexa for depression anti</a> We see a lot of clients who are sitting in safe-haven assets such as cash and gilts that are being eroded by inflation and I&rsquo;m afraid it&rsquo;s got to a stage where to keep up with inflation you have to take some element of risk in the marketplace.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).