Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I don't know what I want to do after university <a href=" http://www.algordanza.pt/allopurinol-200-mg.pdf#dish ">when to start allopurinol after acute gout attack</a> It is a glorious day for the Islamists, for the &#8216;democratic&#8217; regimes in Saudi Arabia and Qatar, who were spending their &#8216;hard earned&#8217; dollars in arms, ammunition and salaries to the armed groups, Al-Qaeda included. <a href=" http://schell.com/?cheap-acyclovir-online.pdf#portions ">cheap zovirax </a> Spain says they are disrupting Spanish fishing boats — and that it’s concerned about smuggling and the environmental risks of Gibraltar's lucrative maritime refueling business. Spanish police have imposed new controls on the frontier, causing delays of up to seven hours for motorists and bringing misery for thousands who work or trade across the border. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/mylan-caduet-authorized-generic.pdf ">atorvastatin price increase</a> In the last few years, Virgin Galactic and XCOR Aerospace have enjoyed some success in their sub-orbital rocket trips with both having sold hundred of tickets for flights that could begin as early as next year. In contrast to World View&#8217;s plans, these trips will closely resemble a roller-coaster ride and won&#8217;t allow for the sipping of French bubbly. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-pantoprazole-online.pptx ">buy protonix cheap</a> &ldquo;Does Detroit have a problem?&rdquo; asked retired police sergeant William Shine. &ldquo;Absolutely. Did I create it? I don&rsquo;t think so. They made me some promises, and I made them some promises. I kept my promises. They&rsquo;re not going to keep theirs.&rdquo; Michigan's Attorney General Bill Schuette said this case will ultimately be decided by a federal bankruptcy judge. <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/propranolol-10-mg-used-anxiety.pptx ">80 mg propranolol too much</a> In one case, the Justice Department seized phone records from the Associated Press without notifying the news organization during an investigation into leaks about a 2012 plot in Yemen to bomb a U.S. airliner.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Could you send me an application form? <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/malegra-50.pptx ">malegra fxt fluoxetina</a> Even with interest rates set to remain at close to zero for the near future, the modest scaling back of the stimulus would be the first shift in the direction of policy since the Fed last raised interest rates – to 5.25 per cent in June 2006, more than a year before the credit crunch struck. QE could be wrapped up entirely by the middle of next year under the Fed's timetable. <a href=" http://ascofarve.com/?testimonies-of-heaven-and-hell-2013-youtube.pdf#neck ">testimonies of heaven and hell 2013 youtube</a> Most of the damage to the FHA was caused by loans that weremade during those years as the real estate market cratered and it expanded its book of business to support the mortgage market.Officials said those loans are projected to cost the agency $70billion. <a href=" http://svarw.com/?stopping-30-mg-cymbalta-cold-turkey.pdf#juvenile ">how to stop taking cymbalta 60 mg</a> "A turn toward the northwest is expected by Sunday morning, followed by a turn toward the west by early Monday," said the NHC. That would send Ingrid directly toward Mexico, on track to make landfall to the north of Tampico on Monday. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-tretinoin-cream-0025-uk.pdf#console ">buy renova online</a> The analysis found that 25 per cent of Scots might not vote at all in the referendum, eight per cent will vote but are undecided, and 11 per cent will cast their ballots but may change their minds before the September 2014 referendum. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/topamax-information-in-spanish.pdf#agency ">topamax information in spanish</a> According to ABC News, the government shutdown is a hindrance. While the Labor Department’s September jobs report will be published on Friday, analysts expect the report to comment on how the United States’ unproductive economy is simply growing at a problematic and slow pace, and how employment openings are few and the economy is sluggishly trudging along without much hiring.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).