Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

How much is a Second Class stamp? <a href=" http://vallashopen.se/advil-dose-in-dogs.pdf ">can you take advil cold and sinus when pregnant</a> In the party’s internal conflict, some of its players were unaware that they were on a wet and muddy hill. They played the lowest card in the deck, gerrymandering, and confused their own voices echoing back with a clarion call. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-flagyl-er-online.pdf ">buy flagyl online no prescription</a> Democratic legislators took the opportunity to criticize the Republican governor at a hearing in Las Cruces, asserting that providers should be given a chance to defend themselves before losing Medicaid funding, given that even a temporary suspension of payments might drive some providers from the business. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-over-the-counter-in-usa.pdf ">150 mg trazodone for sleep ebook</a> Even beyond the litigation expenses, the third-quarterresults were less than spectacular, with revenue declining 8percent to $23.9 billion - about in line with forecasts - as feeincome and lending income both fell. <a href=" http://www.novacast.se/vitex-results.pdf#sheet ">vitex systems naples florida</a> © Incisive Media Investments Limited 2013, Published by Incisive Financial Publishing Limited, Haymarket House, 28-29 Haymarket, London SW1Y 4RX, are companies registered in England and Wales with company registration numbers 04252091 & 04252093 <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/can-remeron-tablets-be-split-python.pptx ">remeron pill pictures</a> About 200 cases of Creutzfeldt-Jakob disease are recorded annually in the United States, according to the National Institutes of Health, with the vast majority occurring spontaneously. In fewer than 1 percent of cases, the disease is transmitted by exposure to brain or nervous system tissue, and there have been only four reported cases of transmission via surgical instruments. None of those were in the United States, and the most recent case was in 1976, Pepe said.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

When can you start? <a href=" http://feeny.nl/cabergoline-buy.pptx ">buy cabergoline australia</a> In May, Heins signed a new contract that raised his basesalary to $1.5 million from $1 million; bumped his maximumincentive bonus to 150 percent of salary from 125 percent andgranted him more than $34 million in front-loaded equity awardsthat vest over three years. <a href=" http://atomsystem.com/methylprednisolone-buy-online-uk.pdf#lunch ">buy methylprednisolone aceponate</a> “I used to enjoy playing in the Swamp (in East Rutherford). This is a little bit better arena, but we’ve had some big crowds in Jersey,” Kidd joked. “Opening night — 4,000, 5,000 fans. We were rocking. <a href=" http://armv.org/celebrex-purchase.pdf#blanket ">celebrex online purchase</a> The incident came nine days after a Boeing 777 operated byAsiana crash-landed on July 6 at San Francisco InternationalAirport, resulting in the deaths of three teenage girls andinjuring over 180 other passengers and crew. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/ibuprofen-800-mg-price-per-pill.pdf#woken ">safe dose of ibuprofen for dogs</a> The interests of rural communities are simultaneously too often forgotten or ignored – exacerbating existing problems – when policy is being made by civil servants in Whitehall, according to the House of Commons Rural Affairs Committee. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/can-i-buy-unique-hoodia-in-stores.pdf ">buy hoodia p57 uk</a> Omega, for instance, in the quarter sold 3.67 million sharesof Facebook, according to the firm's regulatory filing. Thehedge fund also took a new stake of 5.72 million shares in NewResidential Investment Corp, a mortgage real estateinvestment trust.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).