Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Photography <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/floxin-otic-solution.pdf#whereupon ">what is floxin tablets used for</a> &#8220;The dog was not moving because the skin on the pads of her feet was hanging, presumably because of the distance she ran,&#8221; Ague explained. &#8220;She ran two miles from the crash on hot asphalt. <a href=" http://right2fueluk.com/cheap-retin-a-prescription.pdf#recollection ">cheap retin-a micro gel</a> Perry said the refreshed Malibu design was required by the competitiveness of the market, and GM would do it again in other segments if required. He said it would be wrong to call the launch of the 2013 Malibu a failure. <a href=" http://www.world-television.com/ordering-accutane-online-reviews.pdf ">safe to buy accutane online</a> Cuaron said this is one of Bullock's most "raw andemotionally honest" performances, and that audiences morefamiliar with her comedy roles in films such as "MissCongeniality" and last month's "The Heat" would be surprised. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-metoprolol-online.pptx ">order lopressor online</a> After the SeaPerch robot is constructed, students are encouraged to test their vehicles, deploy them on missions, and compete in a one-day, district-wide design competition called the SeaPerch Challenge. <a href=" http://www.kth.ee/generic-amoxicillin-names.pdf ">amoxicillin 500mg buy online uk</a> With quarterly results in from 60 percent of the S&P 500companies, 67.4 percent have exceeded earnings expectations - inline with the average beat over the last four quarters. About 55percent of companies have topped revenue expectations, more thanthe 48 percent of revenue beats in the past four earningsseasons but below the historical average, Thomson Reuters datashowed.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

It's OK <a href=" http://uff-fau.org/serenity-pills-ingredients.pdf#studying ">serenity pills ingredients </a> Perhaps we're finally learning some very expensive lessons: Washington has decreasing influence in key parts of the world these days and playing by Cold War rules is counter-productive. A friend of mine, a well-traveled and astute observer, was touring Eastern Europe recently, meeting with a variety of knowledgeable locals and embassy officials. He noted, in passing, how little influence the US has there, how insignificant educated Eastern Europeans found the US or its policies, a far cry from the 1990s when the US was appreciated as the key player in the newly liberated region. <a href=" http://feeny.nl/insecticide-permethrin-buy.pptx#sector ">can you buy permethrin in canada</a> The president sought congressional approval for a militarystrike against Syria for a suspected poison gas attack againstrebels, only to meet resistance from within his own Democraticranks as well as from Republican lawmakers. He averted thepossibility of a humiliating defeat in Congress by embracing aRussian proposal for destroying Syria's arsenal of chemicalweapons. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/buy-nexium-online-cheap.pdf#reproach ">nexium ads</a> Private companies are now only allowed to solicit investors deemed to be "accredited," meaning they have a net worth of $1million, excluding the value of their home, or an individualannual income over $200,000. The crowdfunding rule would letsmall businesses raise over $1 million a year by tappingunaccredited investors. <a href=" http://supergeniusstudio.com/order-cytotec-online-usa.pdf ">misoprostol 200 mcg buy online</a> The international jury that punished Oracle in the biggest cheating scandal in Cup history also expelled Kostecki's brother-in-law, first-choice Oracle wing trimmer Dirk de Ridder for making illegal boat alterations. <a href=" http://www.bilaffarenab.com/?desyrel-50-mg-ne-i-yarar.pdf#lining ">is 100mg of trazodone too much</a> "Last year I found a stone worth 50 million kyat," he said,trekking past the craters and slag heaps of this notoriousjade-mining region in northwest Myanmar. That's about $50,000 -and it was more than enough money for Tin Tun, 38, to buy landand build a house in his home village.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).