Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/sertraline-uk-price.pdf ">sertraline uk price</a> Since 2011, the European Union has adopted several policiesaimed at preventing a repeat of the debt crisis. Notably, apledge made in September 2012 by the European Central Bank thatit would step in to avoid another flare-up has eased investorconcerns about the solidity of the euro zone. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/xytomax-results.pdf#more ">order xytomax</a> Despite the urgent appeals for delay, federal courts werethemselves open and available to accommodate criminal cases andprivate lawsuits to which the U.S. government was not a party.The judiciary said it had reserves from prior fiscal years tolast about two weeks, after which it would need to reevaluate. <a href=" http://ishedlight.com/daily-detox-pills-for-weed.pdf ">daily detox pills</a> American Express fell 4.4 percent to $74.75 as thebiggest drag on both the Dow and S&P 500 after the EuropeanCommission said it would propose a limit of 0.2 percent and 0.3percent on the fees that banks charge to process debit card andcredit card transactions. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/alli-price-comparison-uk.pdf ">alli 84 cheapest uk</a> As the Daily News reported on Monday, A-Rod’s handlers have recently engaged in talks with MLB officials through the Players’ Association about a possible deal. Baseball executives believe they have gathered enough evidence to warrant a lifetime ban but might be willing to accept a settlement that would call for a lesser penalty if the third baseman agrees not to fight it. <a href=" http://edmundross.ie/order-cheap-zoloft.pdf#tearing ">how many mg of zoloft for anxiety</a> Caveat No. 1: Those 17,000 happen to pay astronomical premiums — typically $1,500 a month — because they tend to have conditions that demand expensive care, such as AIDS. They are members of an unusually small and costly pool.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

In tens, please (ten pound notes) <a href=" http://www.glencar.ie/lasix-60-mg.pdf#war ">lasix renogram procedure</a> "They wanted to learn about the plants," Ms Singh says. "We looked at all these requests from people and we added to what Bollywood Veggies started out as - a retirement home for my husband and me. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?atarax-10-mg-tabletki.pdf#again ">atarax 25 mg price</a> Where the intelligence might be more persuasive, it is weakened by the administration&#8217;s refusal, so far at least, to make public what it claims were &#8220;intercepted communications&#8221; in which &#8220;a senior [Syrian] official&#8230;confirmed that chemical weapons were used&#8221; and was &#8220;concerned&#8221; that the U.N. inspectors would obtain the evidence. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-25mg-for-sleep-farmaco.pptx ">seroquel xr generic assistance program</a> Infosys has been under investigation in the U.S., itsbiggest market, over the past use of temporary employment visasand the company said it had made the provision based ondiscussions with U.S. government agencies and is seeking a"civil resolution" to the matter. <a href=" http://www.ext.fi/can-you-buy-clonidine-online.pdf ">clonidine buy uk</a> Ashley Tate-Gilmore heads the White House Travel Office, a five-person operation that handles precise logistics behind every presidential trip. The details usually go unnoticed by the public, unless something goes horribly wrong. <a href=" http://www.aspanri.org/?naprosyn-ec-500mg-tabletki.pdf ">naprosyn 500 cost</a> The Nets have 20 sets of back-to-backs, including a Rockets-Knicks combo in April. “We’ve talked about it that there’s going to be (minutes restrictions). When you look at KG, probably no back-to-backs for him,” Kidd said Friday. “Those are just topics we’re talking about, throwing around to keep these guys’ minutes down because we are deep. . . . You want to be fresh going into the playoffs.”

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).