Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Why did you come to ? <a href=" http://www.mca.ie/buy-finasteride-1mg-online.pdf ">buy finasteride online canada</a> Things were easier for Toronto against the Astros, who have won just once since July 13 and have the worst record in baseball at 34-67. Houston lost for the 18th time in 22 games and was shut out for the 11th time. <a href=" http://www.leivaliit.ee/sumatriptan-succinate-tablets-50mg-base.pdf ">sumatriptan succinate 50 mg price</a> A strong advocate of the European Union and former European parliament member, she said she had not given up on Denmark joining the euro, even though support for the common currency is at a record low due to the euro zone's debt crisis. <a href=" http://euso.se/what-is-ciprofloxacin-hcl-250-mg-used-to-treat.pdf#pausing ">can ciprofloxacin 500mg cure chlamydia</a> AMR and the creditors committee will argue that, due to that condition, Lane is free to confirm the plan, because his approval would not trigger implementation of the merger, said the source, who declined to be named because discussions are private. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-cheap-inderal.pdf ">propranolol buy online uk</a> Greek lawmakers do not lose their political rights or seats unless there is a final court ruling against them but thegovernment has proposed a law that could block state funding forGolden Dawn if police find links to Fissas's murder. <a href=" http://freaktab.com/ibuprofen-dosage-for-dogs-by-weight.pdf ">buy ibuprofen in bulk</a> "FERC will not have a direct role in encouraging anyparticular resource," he said. "I think FERC's role is to ensurethat whatever energy fuel future this country finds itself in,we have prepared the infrastructure for it ... it's not topromote any particular resource."

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Where do you live? <a href=" http://absoluteitsolutions.com/zoloft-or-paxil-for-anxiety.pptx ">paroxetine hcl 40 mg tab</a> Presidential powers in Kyrgyzstan, attempting to build aparliamentary democracy, are limited compared with those in thefour other Central Asian countries, which are ruled byauthoritarian leaders and whose parliaments rubber stamp laws. <a href=" http://www.zeebra-online.de/index.php/purchase-prednisone-online.pptx#moreover ">purchase prednisone</a> “We missed him last year. You saw our play drop when he left,” Sampson said. “We were missing him we needed someone to close games - a veteran who can score the ball, and who could step up in big situations... It's good to have him back. It showed he wanted to be a part of this team how he went home and handled his business. He came back a different person, a better person and better basketball player.” <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheaper-alternative-to-albuterol.pdf#apes ">buy albuterol inhaler online cheap</a> * GLAXOSMITHKLINE : Teva Pharmaceuticals does not expect tosee the launch of generic copies of GlaxoSmithKline's best-selling lung drugAdvair that could be sold as a true substitute to U.S. patients before 2018. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-alesse-online-canada.pdf ">buy alesse 28 online</a> The first scripted show is “Please Like Me,” a half-hour comedy by Australian writer/actor Josh Thomas. It’s a slice of his own life, filmed in a style not designed at all for the five-second attention span all millennials are said to possess. <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/diflucan-prescription-online.pdf#incessant ">diflucan tablet price in india</a> Although Jeter has played in only three games with Triple A Scranton/Wilkes Barre (Pennsylvania) in his rehab from a fractured ankle, the buzz in the Bronx is building that Jeter might join the offensively-challenged club before the four-day All-Star break, which begins on Monday.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).