Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I wanted to live abroad <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/omni-10-tablet-manual.pdf#war ">hp omni 10 tablet price</a> Deputy Prime Minister Nick Clegg, leader of the Liberal Democrats in the coalition with Cameron's Conservatives, said through a spokesman it was "reasonable" for Heywood to request that the Guardian destroy data that "would represent a serious threat to national security if it fell into the wrong hands". <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-stendra.pdf ">order avana</a> Libyan authorities are keen to see Gaddafi&#039;s family and loyalists punished for their support of his 42-year rule, but human rights activists have raised concerns about whether legal proceedings meet international standards. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/alesse-acne-reviews-patients#interested ">spotting on alesse birth control a pills</a> Every few days, he says, a Navy officer who had paid his way to Cleveland would show up, refusing to leave until his pay problem was fixed. Kaltsas, assigned to deal with some of them, says that despite his efforts, he often wasn’t able to get DFAS to resolve mistakes. <a href=" http://www.cancerprostata.org/terbinafine-hcl-ringworm.pdf#sterility ">terbinafine 250mg tablets</a> House Democrats said there was no talk in Wednesday'sbriefing about whether the problems should lead to a delay ofthe individual requirement that every American have insurance orpay a tax penalty. The Congressional Budget Office has estimateda delay would reduce enrollment significantly. <a href=" http://ifla.org.uk/buy-isotretinoin-online-uk.pdf ">cost of accutane uk</a> Tennessee ranks seventh among states for medical device manufacturing, accounting for about $275 million in wages in 2009, according to Life Science Tennessee, an advocacy organization that represents the industry.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

very best job <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/doxepin-hcl-cream.pdf ">doxepin dosage for itching</a> Travis, who was first arrested last November, is one of 14 ageing celebrities and show business figures to be accused of sex offences in an investigation sparked by revelations that the late BBC TV host Jimmy Savile was a prolific child sex abuser. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?terbinafine-tablets-buy-online-uk-561#user ">isotretinoin structure</a> Some members of the PNB have reportedly advocated selling WBAI, which would relieve Pacifica of that ongoing debt crisis and provide capital for the other Pacifica stations in Los Angeles, San Francisco, Houston and Washington. <a href=" http://www.tdic.it/how-much-ibuprofen-is-in-advil.pdf#steep ">motrin is ibuprofen</a> Since June 8, when Mandela was taken to a Pretoria hospital to be treated for a recurring lung infection, there has been a groundswell of concern in South Africa and around the world for the man who spent 27 years as a prisoner under apartheid and then emerged to negotiate an end to white racist rule before becoming president in the country's first all-race elections in 1994. <a href=" http://www.catenn.org/buy-cheap-valacyclovir-online.pdf ">valacyclovir valtrex price</a> But he said that in Egypt and elsewhere, America opposes the use of violence to suppress dissent. He spurned the criticism that principles, like free speech, "are merely Western exports. We believe they are the birthright of every person." <a href=" http://www.lyrikmail.de/blog/long-take-tetracycline-rosacea/ ">buy cheap tetracycline</a> Friday's bad news drove the stock down by 20%, to a market cap of just $4.5bn. Broken up, BlackBerry might be worth more: last quarter, it valued its patent portfolio at $3bn, and says it has $2.6bn of cash and no debt. The services business has around 35m business customers, who could fetch up to $4.5bn.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).