Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

27.5 2017

Whereabouts are you from? <a href=" http://icnc.co.nz/safe-buy-generic-propecia-online.pdf ">propecia coupon drugstore.com</a> And Bolt, not the kind of man to duck a challenge, responded: "That sounds fun. It's going to be hard but it's charity, so it's all about fun and enjoyment. I'm up for anything. Anything's possible." <a href=" http://www.gcva.com/where-can-i-buy-cephalexin-500mg.pdf ">where can i buy cephalexin 500mg</a> Officials responsible for tightening data security say insider threat-detection software, which logs events such as unusually large downloads of material or attempts at unauthorized access, is expensive to adopt. <a href=" http://schell.com/?cheap-generic-protonix.pdf ">buy protonix cheap</a> Mark Dye and Elizabeth Ward lived in a ground-floor brownstone by Morris Canal Park in Jersey City, just a few blocks from the Madox, when Sandy hit. Their home was flooded with 4 feet of water, but they wanted to stay in the area, where they’ve lived for nine years. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=does-flonase-shrink-nasal-polyps-fess.pdf ">fluticasone propionate nasal spray allergy hw often can i use</a> "They told us they'd shelved it," said legislator BushraGohar, who raised the matter in the National Assembly. "Thereare violent groups operating openly in this country and theywant to ban objectionable content?" <a href=" http://www.ced.org.es/index.php/buy-salbutamol#broadcast ">buy salbutamol inhaler online</a> If you’ve followed these Giants, you should know this story well. For Super Bowl-caliber better and increasingly maddening worse, this core of Giants has often been at its best only after embarrassment and frustration.

2rand[0,1,1]

27.5 2017

I'm a trainee <a href=" http://www.aksimotell.ee/?where-can-i-buy-rogaine-for-women-in-canada.pdf ">do need prescription rogaine</a> While the levels are solidly designed, they present little true story, relying heavily on their Disney source material for back story. You don't get a strong overarching narrative for any of this madness, either, so there's always a chance that more goal-oriented youngsters will grow sick of all the meandering. It's disappointing that Disney doesn't put more time and effort into tying things all together, instead relying almost solely on character recognition and the Toy Box to keep kids interested in the action. <a href=" http://ishedlight.com/xxl-detox-drink.pdf ">rapid clear xxl detox drink reviews </a> The retailer took more discounts to get rid of"unproductive" inventory in the second quarter, squeezingmargins. Its net loss widened to $53.1 million, or 53 cents ashare, from $21 million, or 21 cents a share, a year earlier. <a href=" https://www.tca.nl/what-is-amoxicillin-500mg-for-dogs.pdf#rip ">where to buy amoxicillin over the counter</a> The vaccine for children will be administered using a nasal spray, delivered by a combination of schools and GP practices. It is said to offer better protection to children against flu than the previous injectable vaccine. <a href=" http://randyniles.com/ketoprofen-gel-recipe.pdf#ship ">ketoprofen gel recipe</a> He is, in virtually every regard, exactly the type of candidate that the Senate Conservatives Fund &ndash; a SuperPAC founded by former South Carolina Senator Jim DeMint and now run by his former staff &ndash; pledged to support and help elect.   <a href=" http://www.dunasl.com/?p=buy-cheap-risperdal.pptx#amorous ">buy risperidone canada</a> Of the 2,500 companies that are listed on China&#039;s stock exchanges in Shanghai and Shenzhen, just a quarter or about 600 are private firms. The rest are state-owned with a minority of shares that are listed and can be publicly traded.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).